Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 29 listopada 2021

Spotkanie z Aldoną Wleklak

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Biblioteka Ratuszowa
Data rozpoczęcia: 2021-11-29 18:00
Data zakończenia: 2021-11-29 19:00
Organizator: MBP Leszno

Zdjęcie, Spotkanie z Aldoną Wleklak

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie serdecznie zaprasza na promocję książki "Saga Niewoli" Aldony Wleklak. Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2021 r., o godz. 18:00 w Bibliotece Ratuszowej. Wstęp wolny!

Fascynująca i wciągająca saga rodzinna z Wielkopolski.

W Radomicku, niewielkiej wsi w zaborze pruskim, pod koniec XIX wieku Polacy mieszkają tuż obok niemieckich sąsiadów. Przystojny Jakub żyje tu ze swoją skromną, urodziwą żoną Anną i dziećmi. W ich codzienności przeplatają się chwile szczęścia, radości, miłości, ale i smutków, kłopotów, zdrad i nienawiści. Jak trudne czasy zaborów wpłyną na losy rodziny?

Tę opowieść napisało samo życie.

Aldona Wleklak to PR manager, lokalna patriotka i magister historii UAM w Poznaniu. Do napisania „Sagi niewoli" zainspirowały ją rodzinne opowieści i losy pradziadków, którzy stali się pierwowzorem postaci Jakuba i Anny.


Ilość miejsc w Bibliotece Ratuszowej jest ograniczona do 45 osób w związku z reżimem sanitarnym. Do limitu miejsc nie wlicza się osób zaszczepionych pełną dawką szczepionki przeciwko COVID - 19. Możliwość wcześniejszej, bezpłatnej rezerwacji stolika po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

0 Koszyk