Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 19 maja 2018

Rynki Śniadaniowe

Miejsce: Rynek
Data rozpoczęcia: 2018-05-19 10:00
Data zakończenia: 2018-05-19 14:00

Zdjęcie, Rynki Śniadaniowe

W tym roku nasz cykl rynków śniadaniowych rozpoczniemy na Rynku z wielką pompą!

Jak zwykle będzie mnóstwo pysznego jedzenia - każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nowością będą m.in. sushi i pizza w śniadaniowej odsłonie. W strefie aktywności przygotowaliśmy nietuzinkowe atrakcje dla całych rodzin, m.in. tradycyjne gry planszowe przeniesione do gigantycznych rozmiarów! W strefie relaksu jak zwykle czekać będą wygodne leżaki i, dzięki uprzejmości biblioteki, dobre książki.

Rynki Śniadaniowe to cykl imprez, których ideą jest propagowanie smacznego, lokalnego jedzenia oraz zachęcanie do aktywnego i zdrowego stylu życia. To także możliwość dobrego rozpoczęcia dnia, wspólnego celebrowania śniadania w niecodziennej formie i otoczeniu placów miejskich - Rynku, Placu Metziga i Nowego Rynku oraz, co jest nowością w tym roku - na Placu Powstańców. Rynki Śniadaniowe to także stworzenie miejsc, gdzie można zrelaksować się po pracowitym tygodniu, spróbować regionalnych i zdrowych specjałów, zintegrować się ze znajomymi, aktywnie i miło zacząć dzień. Organizacja imprez takich jak Rynki Śniadaniowe ma wspierać przestrzenny aspekt rewitalizacji centrum Leszna.

Jedyne na co nie mamy wpływu to pogoda. Po wszystkie informacje zapraszamy na fanpage Rynków Śniadaniowych na Facebooku.

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-05-18 11:29:18
0 Koszyk