Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 13 marca 2021

Rodzinny warsztat plastyczny w Galerii MBWA: OKNO DIALOGOWE

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Galeria MBWA Leszno, ul. Leszczyńskich 5
Data rozpoczęcia: 2021-03-13 11:00
Data zakończenia: 2021-03-13 13:00
Organizator: Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie

Zdjęcie, Rodzinny warsztat plastyczny w Galerii MBWA: OKNO DIALOGOWE

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie zaprasza na rodzinne warsztaty plastyczne OKNO DIALOGOWE 13 marca 2021 /sobota/, w godz. 11.00-13.00 Galeria MBWA Leszno, ul. Leszczyńskich 5 Prowadzenie: Aleksandra Adamczak, Maria Michoń

Dosłownie okno dialogowe służy do przesyłania danych między użytkownikiem a programem komputerowym. W dzisiejszej sytuacji i przy aktualnym poziomie rozwoju technicznego coraz mniej jest rozmowy między dwojgiem osób a więcej przesyłania komunikatów za pomocą komunikatorów i aplikacji komputerowych. Okna dialogowe niosą krótkie, lapidarne treści tekstowe lub symbolizujące emocje - emotikony. Jednak za lakonicznym znaczeniem i sygnaturą, często kryje się głęboka i buzująca emocjami treść. Jeśli my ludzie jesteśmy użytkownikami programu planeta Ziemia to stosując się do tej współczesnej tendencji, wyślemy do Niej wiadomość. Co nam w duszy gra i co chcielibyśmy aby o Nas wiedziała. Obraz wart jest tysiąc słów, a więc płótno będzie naszym "oknem dialogowym" a farby i pędzle nośnikiem czystej informacji.
Kto wie, może nawiążemy z Ziemią bezpośrednią konwersację i doczekamy się odpowiedzi zwrotnej...
Podczas warsztatów będziemy tworzyć prace malarskie na płótnie.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami.
Odpłatność od dziecka: 10 zł, 5 zł z Kartą Dużej Rodziny
Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: sekretariat@mbwa.leszno.pl, 65 520 54 27, 512 227 209

Jednocześnie informujemy, iż w związku ze zmieniająca się sytuacją, formuła warsztatów może ulec zmianie, o czym będziemy informować na bieżąco.

0 Koszyk