Kosmiczna przygoda!

Dodano 2024-05-24 19:34:19 Kosmiczna przygoda!

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Leszczyńska Galeria Książki (pl. Jana Metziga 25)
Data rozpoczęcia: 2024-05-29 16:00
Data zakończenia: 2024-05-29 18:00
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie

Lecimy w kosmos! Wspólnie z Mecenasem Biblioteki, firmą Werner Kenkel, zapraszamy na kosmiczną przygodę pod hasłem "Książki są nie z tej ziemi!". Bądźcie z nami w środę, 29 maja 2024 roku. Hucznie otwiermy nową, zapierająca dech w piersiach scenografię w Wypożyczalni dla dzieci w Leszczyńskiej Galerii Książki. Zaczynamy o 16:00!

Gotowi na kosmiczne przygody? To już w tę środę! Razem z mecenasem MBP, firmą Werner Kenkel, lecimy w kosmos! Dzieci, rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie - wszyscy jesteście zaproszeni na uroczyste otwarcie najnowszej scenografii dla najmłodszych. Tego dnia inaugurujemy też akcję #TataTeżCzyta, której celem jest promowanie wspólnego czytania w rodzinach oraz zachęcanie ojców do aktywnego uczestnictwa w rozwijaniu pasji czytelniczej swoich dzieci. Tatusiowie, dziadkowie, wujkowie - to Wasz dzień. Gościem specjalnym będzie Jakub Urbaniak (@podziaranytata)! Będziemy czytać!

W programie ponadto: warsztaty “Czy Księżyc jest z sera, czyli niezwykła wyprawa Armstronga”.

Na zakończenie zaprosimy wszystkich uczestników na energetyczny koncert zespołu wokalnego Semplicze.

Bądźcie z nami!


Semplicze - grupa dzieci i młodzieży, działająca przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu, których łączy zamiłowanie do muzyki. Wizytówką zespołu jest połączenie niezwykłej atmosfery i radości śpiewania.