Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 07 grudnia 2018

Konferencja upowszechniająca projekt: LABORATORIUM GIER

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie
Data rozpoczęcia: 2018-12-07 10:00
Data zakończenia: 2018-12-07 13:00
Organizator: Fundacja Centrum Aktywności Twórczej

Zdjęcie, Konferencja upowszechniająca projekt: LABORATORIUM GIER

Czy gry mogą wspierać proces nauki i zapamiętywania? Jak wygląda tworzenie gier planszowych od kuchni? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź podczas konferencji upowszechniającej projekt „Laboratorium Gier”, który realizowany jest przez Fundację Centrum Aktywności Twórczej w partnerstwie z organizacjami z Hiszpanii, Cypru i Wielkiej Brytanii.

Konferencja odbędzie się 7 grudnia br. (piątek) w godzinach od 10:00 do 13:00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie.

Podczas pierwszej części konferencji podsumujemy dotychczasowe działania projektu, a także szczegółowo omówimy rezultaty pracy intelektualnej jakie powstały w efekcie jego realizacji. Ważny punkt programu konferencji stanowić będą prelekcje Doroty Giżyńskiej (EnglishLab) oraz Daniela Taszbajew (Fundacja Centrum Aktywności Twórczej), które dotyczyć będą m. in. wpływu gier na naukę języka (rywalizacja i wspomaganie procesów zapamiętywania), a także procesu tworzenia gier planszowych, w tym metodologii, mechanizmów, grafiki i symboliki w grach.

Po części teoretycznej, uczestnicy będą mieli okazję przetestować gry planszowe, wspierające proces nauki, w tym również gry, które powstały w ramach realizacji projektu „Laboratorium Gier”, tj. „Wyprzedaż Garażową” oraz „Pogromców Rynku”.

Ale to nie wszystko!

Konferencja będzie również okazją do wzięcia udziału w mobilnej grze terenowej, pełnej ciekawych wyzwań i emocji.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają materiały edukacyjno-promocyjne. Po konferencji przewidziany jest lunch.

Serdecznie zapraszamy!

Program konferencji i wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.gamelab.fundacja-cat.pl
Informacje udzielane są także mailowo i telefonicznie - prosimy o kontakt pod adresem: gamelab.office@gmail.com lub numerem telefonu 507176951.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Laboratorium gier: Akcelerator rozwoju edukacji i przedsiębiorczości dla Innowatorów i Liderów zmian" współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

0 Koszyk