Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 14 stycznia 2022

KONTRAKT - premiera w Teatrze Miejskim

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Teatr Miejski w Lesznie
Data rozpoczęcia: 2022-01-14 18:00
Data zakończenia: 2022-01-16 18:00
Organizator: Teatr Miejski w Lesznie w koprodukcji z Teatrem IMKA w Warszawie

Zdjęcie, KONTRAKT - premiera w Teatrze Miejskim

Zapraszamy serdecznie na premierę spektaklu "Kontrakt" zrealizowanego przez Teatr Miejski w Lesznie w koprodukcji z Teatrem IMKA w Warszawie.

Spektakle odbędą się w dniach: 14, 15, 16 stycznia o godz. 18:00.
Reż. Tomasz Man
Obsada:
Zdzisław Wardejn
Mikołaj Roznerski
Moris – młody, ambitny, bystry emigrant z wyspy Politikitiki (czyli z Polski, do czego nie chce się przyznać) – pracuje jako recepcjonista w ekskluzywnym hotelu Residence. Magnus – posunięty w latach, zapatrzony w siebie Szwajcar, zapomniany autor komedii – jest tego hotelu gościem.
Ich spotkanie staje się konfrontacją dwóch światów – bogatej, stabilnej Starej Europy i pełnej kompleksów, rozchwianej i niepewnej Europy Środkowej. Nie dajcie się jednak zwieść stereotypom, bo zazwyczaj nic nie jest do końca takie, jakim na pierwszy rzut oka nam się wydaje.
Dystyngowany Magnus postanawia złożyć młodemu Polakowi pewną niemoralną propozycję…
Czego dotyczy tytułowy kontrakt? Koniecznie wybierzcie się do teatru! smiley
Spektaklem :Kontrakt" Zdzisław Wardejn będzie świętował jubileusz sześćdziesięciolecia pracy artystycznej. Wybitny aktor - ceniony za kreacje w serialu „Królowa Bona”, filmach „Piłkarski poker”, „Vabank” i „Och Karol” - zagra Magnusa.
W roli Morisa zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia („Volta” J. Machulskiego, „Pech to nie grzech” R. Zatorskiego, seriale „Singielka” i „Osiecka”).
Bilety do zakupienia w kasie teatru, bądź online na stronie internetowej www.teatrmiejskileszno.pl

0 Koszyk