Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 26 października 2020

Wspieramy gastronomię

Zdjęcie, Wspieramy gastronomię

Wszyscy mierzymy się z niespotykaną sytuacją, które wymaga od nas podejmowania nadzwyczajnych działań w związku z epidemią COVID-19. Branża gastronomiczna odczuwa to szczególnie boleśnie.

 Obecna sytuacja uderza nie tylko we właścicieli lokali, ale we wszystkich, którzy w nich pracują, a także w partnerów biznesowych restauracji, barów, kawiarni – hurtownie czy dostawców. To chwila, w której możemy zjednoczyć siły i pomóc sobie nawzajem. Zachęcamy wszystkich do wspierania naszych leszczyńskich gastronomów. Zamawiajcie jedzenie NA DOWÓZ i NA WYNOS! Wy nie musicie gotować, a im będzie łatwiej przetrwać ten ciężki okres…
Przedstawiamy Państwu listę lokali (w kolejnosci alfabetycznej) w których można (a nawet trzeba!) zamawiać jedzenie na DOWÓZ lub NA WYNOS.

Bar Frezja http://www.bar-frezja.pl/ 
Bar Kawiarnia Alicja numer telefonu 65 520 13 25
Blue Kot https://www.facebook.com/BlueKotLeszno/
Burger Spot Leszno https://www.facebook.com/BurgerSpotLeszno/
Bursa Międzyszkolna nr 1 https://www.facebook.com/bursa.miedzyszkolna.372/posts/178923550481102
Catering Misia https://www.facebook.com/KuchniaDomowaMisia/
Chata Smaku http://chatasmaku.com.pl/
Co Co Chicken http://www.cocochicken.pl/
Cool Pizza Leszno http://cool-pizza.pl/
Cooperativa Leszno https://www.facebook.com/cooperativa.leszno/
Czary Gary https://www.facebook.com/Czary-Gary-Domowe-Obiady-856637098016037/
Dual Cafe HTTP://DualCafe.Leszno.eu
Efez Leszno https://www.facebook.com/EfezLeszno/
Etam Lunch Bar https://www.facebook.com/MetaShotBarLeszno/
Euforia Burger https://www.facebook.com/EuforiaBurger/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARC0lZzsEgIZw1lN4ObbUYXkDav-G77V6gJ83l58l-0qu7-t3rPjZzLZq3kTNrnshKYiMJJJeGdBPKry
Eura Doner Turecki Kebab https://www.facebook.com/euradonerleszno/
Figa z makiem https://www.facebook.com/figazmakiemleszno/
Fundacja Zdrowa Natura (nr tel. 664098099) https://www.facebook.com/fundacjazdrowanatura/
Good Food https://www.facebook.com/GoodFood-119152005463848/
Hocho Sushi Bar http://hocho.pl/
Hotel i restauracja Antonińska https://www.facebook.com/Hotel-Restauracja-Antoni%C5%84ska-1601111376817145/
Hotel Sandro Silver https://www.facebook.com/Hotel-Sandro-Silver-690316104349218/
KFC https://kfc.pl/main/home/news?fbclid=IwAR1tvcP1pGaFh7C-o6FfymIV9bGNKQ55U5yJtffCQFj7rgUmm1cxRkTBcb4
Koryto https://www.facebook.com/Koryto-113211563734011/
Koku Sushi Leszno https://online.forgastro.pl/menu/wh-bdcc90ca82e7802706dabf000368d3d4
Nefis Kebap https://www.facebook.com/NefisLeszno/
Murphy's Irish Pub https://www.facebook.com/MurphysPubLeszno/
Olimp https://www.facebook.com/OlimpLeszno/
Pasja Kasi Catering http://www.pasjakasi.pl/
Pastrami Summer https://www.pastramisummer.pl/
Pierogarnia Soloha https://www.facebook.com/pierogarniasoloha/
Pizza Hut Leszno https://pizzahut.pl/restauracje/pizza/pl/leszno
Pizzeria Colosseum http://www.colosseum-leszno.pl/
Pizzeria Friko http://www.pizzeriafriko.pl/
Pizzeria Jalapeno https://www.facebook.com/pizzeriajalapenopl
Pizzeria Kropla Oliwy https://www.facebook.com/KroplaOliwyPizza/
Pizzeria Mała Italia  HTTP://Pizza.Leszno.eu 
Pizzeria Margherita Leszno https://margherita-leszno.pl/
Pizzeria Napoli http://www.napolileszno.pl/
Pizzeria Picco Bello https://www.facebook.com/PizzeriaPiccoBello/
Pizzeria Restauracja Mafia https://www.facebook.com/Pizzeria-Restauracja-MAFIA-Leszno-919671768068893/
Pizzeria u Leona https://www.facebook.com/Pizzeria-u-Leona-143080759732401/
Pizzeria Zatorze https://www.facebook.com/pizzeriazatorze.leszno/
Pocztówka z Wakacji https://www.facebook.com/Poczt%C3%B3wka-z-Wakacji-236310169902954/
Restauracja Olimp https://www.facebook.com/OlimpLeszno/
Restauracja Primavera https://www.facebook.com/Restauracja-Primavera-509535642433488/
Specjał -Zakład Garmażeryjny http://www.specjal-leszno.pl
Sphinx https://www.facebook.com/pages/category/Steakhouse/Restauracja-SPHINX-Leszno-166072816820858/
Sułtan https://www.facebook.com/Su%C5%82tan-103173731249437/
Sushi dla mnie https://www.facebook.com/Sushi-Dla-Mnie-105155054334583/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDU_rshBHkejQeaw2LT_l8HuBj1EzRW1PvRgsc1ha-hv173hqb13AJj8Kov8-Hz_f6cJEc5QnvUA7yI
Swojskie Jadło https://www.facebook.com/Swojskie-Jad%C5%82o-764203560272158/
Restauracja Trasowa https://www.facebook.com/Restauracja-Trasowa-103614661549167/
Restauracja Hotel Grant https://www.facebook.com/Restauracja-Hotel-Grant-239748126138132/
Warzywa pod drzwi https://www.facebook.com/Warzywa-Pod-Drzwi-114460006863434/ 
Wieniawa Hotel Restauracja https://www.facebook.com/HotelRestauracjaWieniawa/
Zbyhal http://www.zbyhal.pl/
Zdrowa Dieta Catering http://zdrowadietacatering.pl/
Zielona Antresola https://www.facebook.com/zielonaantresolaleszno/
Ową listę będziemy aktualizować na bieżąco. Właścicieli restauracji/barów/kawiarni/pubów, których w niej nie ujęliśmy, prosimy o kontakt mailowy: biznes@leszno.pl lub telefoniczny -65 529 54 02.

Wspierajmy lokalny biznes!

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-11-10 11:22:55
0 Koszyk