Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 19 lipca 2021

Wynajem lokalu mieszkalnego do remontu ul. Słowiańska

Zdjęcie, Wynajem lokalu mieszkalnego do remontu ul. Słowiańska

Urząd Miasta Leszna informuje, że od dnia 19 lipca do 09 sierpnia 2021r. zainteresowane osoby mogą składać wnioski o wynajem lokalu mieszkalnego do remontu na koszt przyszłego najemcy.

Lokal przeznaczony do remontu znajduje się przy ul. Słowiańskiej 18/2. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 57,56 m2, posiada 3 pokoje, kuchnia z brodzikiem, wc, przedpokój, ogrzewanie piecowe. Jest usytuowany  na I piętrze.  

Wnioski o wynajem lokalu do remontu mogą składać wyłącznie osoby:

  1. posiadające uprawnienia do wynajmu lokalu zamiennego,
  2. będące na wykazie, lub
  3. złożyły wniosek o wymianę lokalu mieszkalnego.

W przypadku złożenia kilku wniosków o remont danego lokalu, o wyborze decydować będzie termin złożenia kompletnego  wniosku, sytuacja finansowa wnioskodawcy oraz brak zaległości czynszowych w wynajmowanym dotychczas lokalu.

Szczegółowy zakres prac remontowych do wykonania w lokalu przez przyszłego najemcę, wraz z dokumentacją fotograficzną, dostępne będą w Biurze Gospodarki Lokalowej Urzędu Miasta Leszna, znajdującym się przy Alejach Jana Pawła II 21 oraz w Miejskim Zakładzie Budynków Komunalnych w Lesznie ul. Jana Dekana 10.

Wnioski o wynajem lokalu mieszkalnego do remontu na koszt przyszłego najemcy można składać w Biurze Gospodarki Lokalowej Urzędu Miasta Leszna, znajdującym się przy Alejach Jana Pawła II 21, pokój nr 3.

Osoby zainteresowane obejrzeniem lokalu przeznaczonego do remontu  proszone są o kontakt telefoniczny z sekretariatem Miejskiego Zakładu Budynków Komunalnych w Lesznie pod numerem tel. 65 526 86 30.

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk