Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 02 października 2020

Noc Zawodowców online

Miejscowość: online
Data rozpoczęcia: 2020-10-02
Data zakończenia: 2020-10-02

Zdjęcie, Noc Zawodowców online

Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 odbędzie się 02 października od godz. 17:00 pod hasłem WIELKOPOLSKA W SIECI ZAWODÓW i obejmie cały subregion leszczyński (ale również całe województwo wielkopolskie).

Przedsięwzięcie promuje szkolnictwo branżowe i techniczne, jako szkolnictwo pozytywnego wyboru, dające możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Ma ono szczególnie angażować młodzież ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieślników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących w zawodach i wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją i rynkiem pracy.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Pan Marek Woźniak.

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem strony internetowej www.cwrkdiz.leszno.pl , gdzie po wybraniu przez uczestnika interesującej go zakładki zostanie przekierowany na kanał YouTube lub odpowiednią podstronę/artykuł (z ustawioną odpowiednio datą premiery). Będzie tam mógł znaleźć m.in. ofertę szkół branżowych i technicznych z całego subregionu, ofertę okolicznych rzemieślników i firm (które zaprezentują konkretne zawody), porozmawiać z doradcą zawodowym czy wziąć udział w konkursach/zabawach przygotowanych specjalnie na tą okazję. 

 

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-10-05 07:44:09
0 Koszyk