Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 14 października 2019

Dzień Klienta na Starówce

Miejscowość: Leszczyńska starówka
Data rozpoczęcia: 2019-10-14 9:00
Data zakończenia: 2019-10-14 21:00

Zdjęcie, Dzień Klienta na Starówce

To ma być szczególne wydarzenie. 14 października warto odwiedzić sklepy, kwiaciarnie, salony optyczne, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe i małej gastronomii w centrum Leszna.

– Mamy wielu klientów, którzy odwiedzają nasze placówki handlowe, gastronomiczne i usługowe od lat. Można powiedzieć, że przez ten czas zdążyliśmy się dobrze poznać, a nawet zaprzyjaźnić – podkreśla Wioletta Lewandowska, inicjatorka Dnia Klienta. – Dlatego postanowiliśmy zorganizować dla nich małe święto, podziękować za to, że są z nami.

Klienci, którzy 14 października odwiedzą Starówkę mogą się poczuć naprawdę zaskoczeni. Każda z placówek biorących udział w akcji, a jest ich ponad 40, przygotowuje coś szczególnego – drobną niespodziankę, mały prezent, rabat na zakupy. Stowarzyszenie Nowe Stare Miasto, które jest organizatorem Dnia Klienta na Starówce gorąco zaprasza nie tylko dotychczasowych klientów, ale także tych nowych, którzy tego dnia zechcą poznać jakość obsługi, ofertę, ale przede wszystkim poczuć, że są doceniani. Każda z placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych biorąca udział w akcji ma szybie wystawowej umieszczony plakat.

Szczegóły na FB Nowe Stare Miasto.

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-10-07 13:24:13
0 Koszyk