Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 30 września 2021

Design Thinking, czyli sposób na nowe pomysły w firmie

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości w Lesznie, ul. Geodetów 1
Data rozpoczęcia: 2021-09-30 10:00
Data zakończenia: 2021-09-30 15:00
Organizator: Leszczyńskie Centrum Biznesu Sp. z o.o.

Zdjęcie, Design Thinking, czyli sposób na nowe pomysły w firmie

Po co Design Thinking w firmie? Przekonaj się na bezpłatnym szkoleniu. Design Thinking, myślenie projektowe, to nic innego jak tworzenie rozwiązań, produktów, usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb klientów. Może się wydawać, że nie ma w tym nic oryginalnego. Co więc daje nam ta metoda?

Po pierwsze, zmienia myślenie o procesach, które istnieją w firmie. Zastanówmy się ile razy przystępowaliśmy do pracy, bez zadania sobie najważniejszego pytania – a co na to nasi klienci? Design Thinking pokazuje jak dobrze przejść przez proces projektowania nowości w firmie, od czego zacząć i jak we właściwy sposób zadawać pytania. Po drugie, pozwala na tworzenie rozwiązań, które są dobrze dopasowane do użytkowników i choć nie przesądza to o sukcesie biznesowym, to z pewnością pozwala się do niego zbliżyć. Po trzecie, zawiera zestaw niezwykle praktycznych narzędzi do codziennej pracy. W końcu, po czwarte, podpowiada, jak efektywnie pracować w zespole, pomaga zintegrować pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z tą nowoczesną metodą, wykorzystywaną przez największych, biznesowych gigantów jak chociażby Apple.

Praktyczne szkolenie „Design Thinking, czyli sposób na nowe pomysły w firmie” odbędzie się 30 września (czwartek) od 10:00-15:00, w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lesznie.

Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, natomiast ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje rejestracja za pośrednictwem formularza online. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól znajdujących się w formularzu: https://tiny.pl/97xkm

Na zgłoszenia czekamy do 27 września.

0 Koszyk