Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 24 kwietnia 2019

Bilety na Dni Leszna Za 5 złotych tylko do końca kwietnia!

Zdjęcie, Bilety na Dni Leszna Za 5 złotych tylko do końca kwietnia!

Od marca trwa sprzedaż biletów na Dni Leszna. Jest jeszcze czas, by wejściówkę kupić za 5 złotych, ale przypominamy, że za kilka dni cena wzrośnie.

Dni Leszna potrwają od 17 do 19 maja, a zaczną się Koncertem Gwiazd na Stadionie im. Alfreda Smoczyka.

O godz. 19:30 publiczność przywitają laureaci Konkursu Talentów Rozwiń Skrzydła. Pierwszą gwiazdą wieczoru będzie wokalistka Lanberry, której koncert rozpocznie się o godz. 20. Grupa Kombii, znana z takich przebojów jak „Nasze Randez-Vous”, „Black and white” czy „Sen się spełni”, wystąpi o godz. 21:30. Na finał, o godz. 23, zagra Phil Bates & Band Electric Light Orchestra Classic.

Bilety na Dni Leszna oferuje Informacja Turystyczna przy ul. Słowiańskiej, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 17 i w sobotę w godz. od 9 do 16. Wejściówki sprzedaje także Miejski Ośrodek Kultury przy ul. Bolesława Chrobrego, którego kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 18. Warto pamiętać, że 2 i 3 maja Informacja Turystyczna i MOK będą zamknięte.

Do końca kwietnia bilety na Dni Leszna są po 5 złotych, ale trzeba się zdecydować czy koncerty chcę się oglądać z trybun czy z płyty stadionu. W dniu koncertu nie można będzie się przemieszczać między dwoma strefami.

Od 1 maja cena za bilety wzrośnie do 10 złotych i taka będzie obowiązywała do 17 maja. Tego dnia dodatkowa kasa Miejskiego Ośrodka Kultury zostanie otwarta przed stadionem.

Ponadto bilety, zaznaczamy po 10 złotych, są do kupienia przez stronę internetową www. bilety-mok-leszno.pl.     

Autor: jrs

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-04-24 08:50:44
0 Koszyk