Rywalizowały czwórki (zdjęcia)

Dodano 2024-03-11 07:47:40 W hali sportowej na leszczyńskim Zatorzu odbył się Ogólnopolski Turniej Siatkówki w kategorii czwórek, w którym udział wzięło 20 zespołów. Zwycięzcą została drużyna z Będzina, a siatkarskie reprezentantki UKS 9 Leszno zajęły drugie miejsce. Trzecie miejsce przypadło drużynie z Opola.

Turniej, rozgrywany o Puchar Widruk Bis, miał na celu przygotowanie zawodników do zbliżających się decydujących turniejów mistrzostw wojewódzkich. W imprezie uczestniczyły trzy zespoły z Leszna. Poziom sportowy był wysoki, a emocji nie brakowało zwłaszcza podczas meczów pierwszej dziesiątki. Najwyżej w klasyfikacji wśród drużyn UKS 9 Leszno uplasował się pierwszy zespół pod wodzą trenera Jarosława Borowskiego, w składzie: Zuzanna Kęsicka (kapitan), Amelia Kuśnierek, Hanna Jęcz, Amanda Hanusek i Martyna Mikszta.