LUFA 2025 z potrójną siłą – podpisanie umowy z partnerami strategicznymi
To już kolejny rok, kiedy te trzy silne, odpowiedzialne społecznie firmy decydują się nie tylko wspierać wydarzenie finansowo, ale również aktywnie współtworzyć przestrzeń dla kultury, dialogu i wspólnego doświadczania sztuki. Ich obecność to nie tylko logo na plakacie – to realna siła napędowa, bez której festiwal nie mógłby rozwinąć skrzydeł.
Wkład partnerów strategicznych to nie tylko wsparcie organizacyjne – to przede wszystkim dowód na to, że CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) może mieć twarz lokalnej sztuki, uśmiechu na ulicy, wspólnego tańca i zachwytu nad muralem. LUFA nie byłaby tym, czym jest, gdyby nie zaufanie, zaangażowanie i otwartość na kulturę ze strony tych firm.
– Partnerzy tacy jak Werner Kenkel, Galeria Leszno i VMI Poland to przykład odpowiedzialnych liderów, którzy rozumieją, że wspieranie sztuki i działań społecznych to inwestycja w serce miasta – w jego ludzi, przestrzeń i przyszłość – podkreślił podczas spotkania Prezydent Miasta Leszna.
Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 22–24 sierpnia 2025 roku pod hasłem „Zagrajmy w sztukę”. Po raz kolejny ulice Leszna wypełnią się teatrem, muzyką, tańcem, instalacjami i działaniami, które pozwolą mieszkańcom i gościom zanurzyć się w świecie artystycznych doświadczeń.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą formę wsparcia – zarówno tę symboliczną, jak i bardzo konkretną. Dzięki takim partnerstwom LUFA rośnie z roku na rok, pokazując, że miasto może być sceną, a wspólnota – najlepszym odbiorcą sztuki.
Dziękujemy, że jesteście z nami!