Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 12 czerwca 2021

Koncert w Miejskim Ośrodku Kultury pt. „Zaczarowany świat operetki”

Miejscowość: Leszno
Miejsce: MOK, ul. B. Chrobrego
Data rozpoczęcia: 2021-06-12 18:00
Data zakończenia: 2021-06-12 19:00
Organizator: MOK Leszno

Zdjęcie, Koncert w Miejskim Ośrodku Kultury pt. „Zaczarowany świat operetki”

Kluczem, który otwiera drzwi do zaczarowanego świata operetki i musicalu jest wrażliwość. Cechuje ona tych, którzy wykonują tę muzykę oraz tych, którzy jej słuchają. W dźwiękach operetkowych i musicalowych zakodowana jest tajemnica i magia, którą każdy z nas odkrywa na swój sposób, za każdym razem interpretując inaczej… Aż do momentu, gdy wejdziemy w ten świat tak głęboko, że nie będziemy chcieli go opuszczać.

Jest w nim miejsce na zabawę i humor, ale także jest czas na refleksję i zadumę. To prawda, że „świat się śmieje” i w takim świecie chcemy żyć. Czasami jednak musimy przystanąć. Poddajmy się magii arii i duetów z operetek: „Baron cygański” („Wielka sława to żart”), „Księżniczka Czardasza”, „Hrabina Marica”, „Perła z Tokaju” („Czardasze”), „Hrabina Marica” („Graj cyganie”), „Paganini” („Miłość to niebo na ziemi”), „Pericola” („Aria ze śmiechem”) oraz piosenek z musicali: „My Fair Lady” („Przetańczyć całą noc”), „Evita” („Nie czekaj mnie w Argentynie”), „Koty” („Pamięć”).

Dzień Matki tuż, tuż... A my wychodzimy do Was z propozycją świetnego prezentu na tę wyjątkową okazję! Bo cóż może być piękniejszego od muzyki? Masz ochotę uszczęśliwić samą siebie? Nic trudnego! Zapraszamy dzieci i ich mamy w Świat Operetki... Zaczarowany! 

Zakup biletów:

- www. bilety-mok-leszno.pl    

- kasa biletowa MOK, ul. B. Chrobrego 3a (czynna 10-18)

Bilety w cenie:

- do 26 maja  - 40 zł

- od 27 maja do 12 czerwca - 50 zł

Wystąpią artyści scen poznańskich:

- Agnieszka Wawrzyniak,

- Bartosz Kuczyk,

- Klaudiusz Kapłon

CZAS KONCERTU: 90 minut

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-05-19 15:21:13
0 Koszyk