Bezpłatna pomoc psychologiczna przez cały rok

Dodano 2024-02-09 12:24:18 Poradnia Rodzinna Krokus zaprasza do skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, terapeutycznej i edukacyjnej. Projekt "Poradnia Rodzinna Krokus" jest współfinansowany przez Miasto Leszno i trwa od 23 stycznia do 31 grudnia 2024 roku.

W ramach projektu Poradnia zapewnia pomoc doradczą, psychologiczną, a także warsztaty rodzinne w Klubie Rodzinnym KROKUS. Zadanie realizowane jest przez czterech specjalistów: dwóch psychologów i dwóch pedagogów. Wszelka świadczona pomoc jest bezpłatna.

Z projektu mogą skorzystać rodziny, rodzice, opiekunowie, małżeństwa, pary, osoby dorosłe, dzieci i młodzież z Miasta Leszna, które potrzebują wsparcia, pomocy, rozmowy, czy konsultacji.

Pomoc Psychologiczna jest formą wsparcia o bardzo szerokim zastosowaniu. Skierowana jest zarówno do osób doświadczających trudności życiowych, kryzysów, jak i do osób które chcą poznać lepiej siebie lub poprawić jakość swojego życia. Pomoc Psychologiczna może mieć formę jednorazowego kontaktu lub regularnych spotkań. 

 

Pliki do pobrania