Graficzny nagłówek podstrony

Kino ze Smakiem

Idea Kina ze smakiem na stałe wpisała się w kalendarium letnich imprez w Lesznie. Pierwsza edycja pokazów odbyła się w 2016 roku na placu Jana Metziga i  spotkał się z fantastycznym przyjęciem  mieszkańców-  widzowie zachwycili się specjałami kuchni francuskiej, a po zmroku wyświetlono „Podróż na sto stóp".

„Rynki Śniadaniowe zorganizowane na placu Metziga w czerwcu odkryły potencjał tego miejsca. Pomyśleliśmy, że ciekawą dla mieszkańców propozycją może być odmienienie placu wieczorową porą. Stąd pomysł na kino letnie ze smakiem – taki miły akcent na zakończenie wakacji” – informuje Beata Nawrocka, naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju. „Temu spotkaniu, podobnie jak Rynkom Śniadaniowym przyświeca idea ożywienia niewykorzystanych dotąd miejsc w Lesznie poprzez stworzenie możliwości do spotkania się mieszkańców, wspólnego spędzania wolnego czasu” – dodaje Beata Nawrocka

Więcej informacji znajdziesz na: https://www.leszno.pl/Wspomnienie_wakacji_-_kino_ze_smakiem_na_Placu_Metziga.html

Leszno - Rozwiń Skrzydła.

„Rynki Śniadaniowe zorganizowane na placu Metziga w czerwcu odkryły potencjał tego miejsca. Pomyśleliśmy, że ciekawą dla mieszkańców propozycją może być odmienienie placu wieczorową porą. Stąd pomysł na kino letnie ze smakiem – taki miły akcent na zakończenie wakacji” – informuje Beata Nawrocka, naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju.
„Ideom Kina ze Smakiem, podobnie jak Rynkom Śniadaniowym przyświeca idea ożywienia niewykorzystanych dotąd miejsc w Lesznie poprzez stworzenie możliwości do spotkania się mieszkańców, wspólnego spędzania wolnego czasu”
– dodaje Beata Nawrocka

W tym roku w ramach  „Kina ze smakiem" zaplanowano m.in. wieczór argentyński, amerykański, włoski, francuski.

Zdjęcia z poszczególnych edycji oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach dostępne są na naszym Facebooku.

Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-01-03 13:49:08
0 Koszyk