Graficzny nagłówek podstrony

Kino ze Smakiem

Zdjęcie, Kino ze Smakiem

Drodzy mieszkańcy, amatorzy wieczornych pokazów kinowych na leszczyńskiej starówce! Z przykrością informujemy, że zaplanowane na 2020 rok Kina ze Smakiem zostają odwołane. Decyzja ta podyktowana jest obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Idea Kina ze smakiem na stałe wpisała się w kalendarium letnich wydarzeń w Lesznie. Obok Rynków Śniadaniowych są to działania rewitalizacyjne, dzięki którym chcemy ożywiać przestrzenie, czasem zapomniane, a czasem niedoceniane… Chcemy pokazać, że niewielkim nakładem pracy można zupełnie odmienić oblicze różnych miejsc. I tak na przykład - ul. Zielona zmieniła się w Małą Italię, na ul. Grodzkiej zagościło argentyńskie tango, na ul. Tylnej teatr, a na Brackiej musicalowy klimat w rytmie jazzowych standardów. Wydarzenia te to też pretekst, żeby wspólnie się spotkać i spędzić czas. Na Kinach ze smakiem każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośników dobrego jedzenia lokalni restauratorzy zaskakują nowymi smakami, kinomani ucieszą się z nocnego seansu na świeżym powietrzu, a dla chcących się po prostu zrelaksować – czekają wygodne leżaki i koncerty na żywo.

W 2020 roku w kulinarne podróże połączone z seansem filmowym miały się odbyć:

  • 19 czercwa (piątek);
  • 24 lipca (piątek);
  • 14 sierpnia (piątek).

Galerie zdjęć z poprzednich edycji Kina ze smakiem, a także zapowiedzi kolejnych wydarzeń znajdują się na fanpage'u Rewiatalizacji Leszna na Facebooku.

 

 

 

 

Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk