Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony Graficzny nagłówek podstrony

Urząd Miasta

Na czas epidemii COVID-19

Obsługa Klientów Urzędu Miasta Leszna odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty telefonicznie lub mailowo i z zachowaniem obowiązujacego reżimu sanitarnego.

Wykaz numerów tetefonów oraz adresów e-mail pod którymi można umawiac się na wizyty  w poszczególnych wydziałach i biurach dostępny jest na stronie: https://leszno.pl/wydzialy_urzedu.html

Wszystkie wydziały i biura Urzędu Miasta Leszna pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30, a z pracownikami można się kontaktować telefonicznie i mailowo.

Przy czym:

  • Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich i Referat Gospodarki Lokalowej przyjmują interesantów w godzinach od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 14.30
  • Wydział Podatków i Opłat przyjmuje interesantow w godzinach od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:00.

Dane kontaktowe

Urząd Miasta Leszna
ul. Kazimierza Karasia 15
64-100 Leszno
tel. 65 529 81 00, fax. 65 529 81 31, e-mail: um@leszno.pl

Nr konta: 26 1020 3088 0000 8302 0005 7513

24 czerwca 2022

W sobotę otwarcie basenu

basen odkryty w Lesznie

Sanepid pobrał próbki wody z basenu przy ul. Strzeleckiej w Lesznie, wydał zgodę na jego uruchomienie zatem już jutro tj 25 czerwca, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pływalnię. W pierwszym dniu (tj 25.06) wstęp na basen będzie BEZPŁATNY.

24 czerwca 2022

Co na weekend 24-26 czerwca?

Grafika z napisem Co Gdzie Kiedy

Kolejny weekend przed nami ma być bardzo gorący! Do wyboru dla ochłody basen, pyszne jedzenie na Rynkach Śniadaniowych, a może zwiedzanie nowej siedziby biblioteki? To tylko część atrakcji, które czekają na mieszkańców Leszna. Każdy znajdzie coś dla siebie.

24 czerwca 2022

Rozpoczyna się remont hali Trapez

Hala Trapez widok z lotu lotni

Teren jest już ogrodzony i nie ma możliwości przejazdu przy hali. Zakres robót jest bardzo duży. Zostaną wymienione okna, drzwi, dach oraz instalacja wentylacyjna, położony zostanie nowy parkiet i boazeria, zmodernizowane zostaną zaplecza hali.

24 czerwca 2022

Wreszcie wakacje!

Kobieta z rozpostartymi ramionami na tle morza

Dziś wybrzmią ostatnie dzwonki w szkołach i rozpoczną się upragnione wakacje. W tym szczególnym dniu Prezydent Miasta Leszna kieruje do dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów kilka słów podsumowania oraz życzenia dobrych wakacji.

23 czerwca 2022

Większość za

Większość za

Prezydent Łukasz Borowiak dostał wotum zaufania i absolutorium z wykonania budżetu za rok 2021.

23 czerwca 2022

Czekamy na wyniki badań wody

basen odkryty

22 czerwca Sanepid pobrał próbki wody z basenu przy ul. Strzeleckiej w Lesznie. Wyniki będą w piątek.

21 czerwca 2022

Nowa nawierzchnia na ul. Wąskiej

ul. Wąska

Ulica Wąska to krótka uliczka, która prowadzi z Placu Metziga do ul. Kościelnej, praktycznie wyłączona z ruchu kołowego.

21 czerwca 2022

Uwaga Wielkopolscy Pszczelarze!

pszczoła siedząca na kwiatku

Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Północnej w Chodzieży na mocy podpisanego porozumienia ze wszystkimi związkami pszczelarskimi z terenu województwa wielkopolskiego zrzeszonymi w strukturach Polskiego Związku Pszczelarskiego informuje o możliwości przystąpienia do udziału w programie pn.:

21 czerwca 2022

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Przedsiębiorcy!

Grafika z wizerunkami przedsiębiorców

Dzisiaj, 21 czerwca obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy. Leszno to z pewnością miasto ludzi przedsiębiorczych. Jesteśmy dumni z aktywnych Leszczynian, którzy stanowią gospodarczą markę naszego miasta. Aż 9320 firm w naszym mieście! To zasługa przedsiębiorców, ich pomysłów, rzetelnej pracy i zaangażowania.

0 Koszyk