Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 29 kwietnia 2021

Z wojskiem i w barwach narodowych (zdjęcia)

Zdjęcie, Z wojskiem i w barwach narodowych (zdjęcia)

Leszczyńskie mażoretki zostały zaproszone przez Orkiestrę Reprezentacyjną Wojsk Lądowych we Wrocławiu do współpracy. Tym razem chodziło o wspólne nagranie wideo, które ma upamiętnić Święto Flagi i postanowienia Konstytucji 3 Maja. Takie święta zobowiązują - nasze dziewczęta wystąpiły w biało-czerwonych strojach. Premiera filmiku na dniach.

W nagraniu, które miało miejsce na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu wzięły udział 24 mażoretki z Leszna.

Miałyśmy okazję już wcześniej współpracować z Orkiestrą Reprezentacyjną Wojsk Lądowych we Wrocławiu, więc gdy odebrałam telefon z zaproszeniem do kolejnego wspólnego projektu, bez wahania powiedziałam „tak” – mówi Katarzyna Czyżak, opiekunka i trenerka Mażoretek Orkiestry Dętej Miasta Leszna. – To dla nas ogromne wyróżnienie i kolejna wspaniała przygoda. Na zorganizowanie zgód rodziców i wyjazdu do stolicy Dolnego Śląska miałyśmy bardzo mało czasu, ale wszystko się udało. To taka radość móc znów zaprezentować program! I to w takim wyjątkowym towarzystwie!

Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych we Wrocławiu na razie uchyliła tylko rąbka tajemnicy i opublikowała kilka zdjęć z nagrań filmiku na swoim profilu na Facebooku https://www.facebook.com/ORWLad/posts/428489491916635 – prezentujemy je w galerii. Pokaz w formie wideo ma być opublikowany na dniach, na tym samym profilu.

 

Fot. www.facebook.com 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-04-29 15:31:09
0 Koszyk