Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 27 lutego 2020

Wyjątkowy Jasiu

Jasiu urodził się dokładnie w setną rocznice powrotu Leszna do macierzy

Wczoraj Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak odwiedził malutkiego Jasia. To wyjątkowy mieszkaniec Leszna, bo urodził się w wyjątkowym dla nas dniu - 17 stycznia czyli dokładnie w setną rocznicę powrotu Leszna w granice Polski.

Jasiu urodził się 17 stycznia 2020 roku o godz. 8.53. Było to 3090 gram i 51 cm największego szczęścia dla Pani Doroty i Pana Sebastiana, bo to ich pierwsze dziecko. Dla Leszna to także wyjątkowy mieszkaniec, bo urodzony w setną rocznicę powrotu miasta w granice Rzeczypospolitej. 

Historię miasta tworzą ludzie, których losy, często w skomplikowany sposób, wplatają się w historię miasta. Tak też jest w przypadku Jasia. Może ta symboliczna dla naszego miasta data narodzin będzie początkiem pięknej historii zacnego mieszkańca Leszna, który dołoży niejedną cegiełkę w budowę swojej Małej Ojczyzny?

Rodzicom Jasia składamy gratulacje i życzymy dużo zdrowia, radości i uśmiechu dla całej Rodziny. Niech spełnią się wszystkie plany i marzenia, a przyszłość będzie pasmem sukcesów i szczęścia.

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-03-02 11:04:47
0 Koszyk