Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 20 lutego 2019

Wygraj metamorfozę lokalu w konkursie PRZEMIANA weWNĘTRZna!

Zdjęcie, Wygraj metamorfozę lokalu w konkursie PRZEMIANA weWNĘTRZna!

Potencjał leszczyńskiej gospodarki to nie tylko duże firmy, lecz również mała, lokalna przedsiębiorczość, do której skierowany jest organizowany przez miasto konkurs pt. „PRZEMIANA weWNĘTRZna”.

W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorcy prowadzący działalność handlową lub usługową na obszarze rewitalizacji miasta Leszna zarówno w lokalach prywatnych jak i znajdujących się w zasobach Miejskiego Zakładu Budynków Komunalnych w Lesznie.

W ramach konkursu, przedsiębiorcy składają propozycję strategii rozwoju działalności. Nagrodą w konkursie są warsztaty z zakresu wykańczania i dekoracji wnętrz oraz warsztaty ze sprzedaży za pomocą prawidłowej ekspozycji towaru – visual merchendising, przeprowadzone na terenie lokalu, w którym przedsiębiorca prowadzi swoją działalność. Dzięki przyjętej formule warsztatowej przedsiębiorca podniesie swoje kompetencje biznesowe i kompetencje w zakresie aranżacji przestrzeni handlowej. Ponadto warsztaty pozostawią trwały ślad w postaci odnowionego wnętrza lokalu.

Miasto Leszno na organizację konkursu przeznacza kwotę 20.000 zł. Prace konkursowe przyjmowane są do 8.03.2019 r. do godz. 14.00.

Szczegółowych informacji nt. konkursu udziela Wydział Promocji i Rozwoju, Referat Rozwoju Gospodarczego, tel. 726 031 303, 65 529 54 02; e-mail: stacjabiznes@leszno.pl.

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-02-27 09:34:53
0 Koszyk