Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 24 czerwca 2022

Wreszcie wakacje!

Kobieta z rozpostartymi ramionami na tle morza

Dziś wybrzmią ostatnie dzwonki w szkołach i rozpoczną się upragnione wakacje. W tym szczególnym dniu Prezydent Miasta Leszna kieruje do dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów kilka słów podsumowania oraz życzenia dobrych wakacji.

Oto cała treść listu, którego skan dostępny jest też poniżej, w plikach do pobrania.

Kochane Dzieci! Droga Młodzieży!
Szanowni Nauczyciele i Rodzice!

Dziś zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Dla niektórych z Was był to pierwszy rok nauki, dla innych kolejny. Bez względu jednak na edukacyjny staż, mam nadzieję, że dla wszystkich miniony rok szkolny przyniósł coś nowego i pozytywnego. Jestem przekonany, że zdobyliście nie tylko nową wiedzę, ale również cenne umiejętności, znajomości, doświadczenia, że cieszycie się z sukcesów, a z porażek wyciągnęliście wnioski. Jestem pewien, że kończycie dziś naukę mądrzejsi i lepsi niż byliście dziesięć miesięcy temu.

Po trudach nauki i rutynie szkolnego tygodnia przyszły wreszcie wakacje. Niech nic nie zmąci entuzjazmu z nimi związanego. Bawcie się i odpoczywajcie, podróżujcie i śmiejcie jak najwięcej, przeżywajcie mnóstwo przygód ALE pamiętajcie, żeby zawsze i wszędzie robić to odpowiedzialnie i mądrze. Uważajcie na siebie i na swoich znajomych. Troszczcie się o siebie wzajemnie i pomagajcie sobie, abyśmy po nieco ponad dwóch miesiącach wakacyjnej laby spotkali się w komplecie, radośni i gotowi na nowe zadania.

Życząc wszystkim cudownych wakacji, pozdrawiam serdecznie

Łukasz Borowiak

Prezydent Miasta Leszna

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2022-06-27 10:15:42
0 Koszyk