Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 27 kwietnia 2021

Webinarium dla przedsiębiorców

Zdjęcie, Webinarium dla przedsiębiorców

Już w środę, 28 kwietnia zapraszamy na webinar “Przemysł 4.0 – krajowe i europejskie źródła finansowania transformacji cyfrowej przedsiębiorstw”.

Podczas spotkania przedsiębiorcy otrzymają informacje o konkursach, które pozwolą uzyskać dofinansowanie na działania związane z transformacją technologiczną w firmie:
Konkurs Przemysł 4.0 – kierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy działają w branży produkcyjnej i planują wdrożyć zmiany w zakresie cyfryzacji, automatyzacji i robotyzacji. Nabór wniosków ruszy 28 kwietnia i potrwa do 30 czerwca, a maksymalna kwota dofinansowania to 800 000 zł.
Konkurs Granty na Eurogranty –dzięki któremu można zdobyć środki na pokrycie kosztów przygotowania projektu w ramach wskazanych programów UE. Konkurs ogłoszony został 25 lutego, a nabory podzielone na rudny potrwają do 27 stycznia 2022. Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły ubiegać się o wsparcie maksymalnie do kwoty do 280 060 zł.
Konkurs EIC Accelerator – celem tego konkursu jest wsparcie przełomowych odkryć tworzących rynki i ekosystemy, które sprzyjają innowacyjności, a także dofinansowanie projektów o przełomowym znaczeniu, innowacyjnym charakterze i potencjale do ekspansji.
DIH4Future – bezpłatne doradztwo dla firm w zakresie transformacji cyfrowej m.in. wzmocnienie kultury innowacji, planowanie zmian, a w rezultacie testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu IT.
Program wydarzenia (10.00-12.30):
✅ Przemysł 4.0 pilotaż – nowy konkurs PARP dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, czyli jak zdobyć środki na wdrożenie rozwiązań z zakresu cyfryzacji, robotyzacji i automatyzacji w Twojej firmie.
Izabela Banaś – Zastępca Dyrektora, Departament Analiz i Strategii PARP
✅ Wsparcie DIH4Future w procesie transformacji.
Piotr Nędzewicz – Koordynator DIH4Future, PPNT
Jan Chełkowski – Konsultant DIH4Future, PPNT
✅ EIC Accelerator – dofinansowanie projektów mających przełomowe znaczenie, innowacyjny charakter oraz potencjał do ekspansji.
Michał Wujewski – Konsultant Projektów Europejskich RPK Poznań, PPNT
✅ Granty na Eurogranty, czyli jak zdobyć środki na pokrycie kosztów przygotowania projektu w ramach programów UE.
Renata Gajewska-Kostro – Kierownik, Departament Internacjonalizacji Przedsiębiorstw PARP


Organizatorzy wydarzenia to Poznański Park Naukowo Technologiczny wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem branżowym wydarzenia są Targi ITM Industry Europe – Przemysł Ery Cyfrowej


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Rejestracja https://bit.ly/webinar_przemysł4

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-04-27 10:53:22
0 Koszyk