Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 19 listopada 2021

W podziękowaniu za osocze

Zdjęcie, W podziękowaniu za osocze

Rok temu Mieszkańcy Leszna będący ozdrowieńcami po COVID-19 chętnie przystąpili do akcji oddawania osocza krwi, aby pomóc innym w powrocie do zdrowia. Chcielibyśmy się im za to odwdzięczyć.

Bezinteresowność i szlachetność tych osób zasługują na najwyższy szacunek, a postawa tych, którzy podzielili się bezcennym darem, jakim jest krew i osocze krwi, stanowi wzór godny naśladowania. Prezydent Miasta Leszna postanowił wtedy symbolicznie, listownie podziękować ofiarodawcom.

Przyszedł czas, żeby podziękować darczyńcom w bardziej konkretny sposób. Urząd Miasta Leszna i jego jednostki przygotowały specjalny pakiet, z którego skorzystać mogą wszyscy, którzy oddali osocze krwi po przechorowaniu COVID-19, jako ozdrowieńcy. Z bonu można skorzystać do końca przyszłego roku. Do wyboru jest jedna z trzech atrakcji:

  • 5 biletów wstępu do Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie lub
  • 5 biletów wstępu na miejskie lodowisko w Lesznie lub
  • 2 bilety wstępy do Teatru Miejskiego w Lesznie na organizowane przez niego imprezy.

Vouchery można odbierać w Urzędzie Miasta Leszna w Wydziale Spraw Obywatelskich, ul. wałowa 5, I piętro pokój nr 14, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Jeśli odbiór w tych godzinach nie jest możliwy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 65 529 81 69 aby ustalić inny sposób przekazania vouchera.

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk