Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 16 września 2021

Spotkanie informacyjne

Otwarty laptop w słonecznym pomieszczeniu

Na 4 października planowane jest spotkanie z mieszkańcami powiatów leszczyńskiego i gostyńskiego w sprawie rewitalizacji linii kolejowej nr 360 na odcinku Gostyń - Kąkolewo. Konsultacje odbędą się w formie online, a chęć udziału w nich należy potwierdzić mailowo do 1 października br.

W ramach prac nad Studium Planistyczno-Prognostycznym w ramach II etapu naboru do Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej + do 2028 roku dla projektu pn. „Rewitalizacji linii kolejowej nr 360 na odcinku Gostyń – Kąkolewo”, realizowanego przez Spółkę BBF Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu planowane jest spotkanie informacyjne z mieszkańcami gmin powiatów gostyńskiego i leszczyńskiego (gminy Gostyń, Osieczna, Krzemieniewo, miasto Leszno).

Konsultacje w formie online odbędą się w poniedziałek 04 października 2021 r. o godzinie 16.30. Aby wziąć udział w konsultacjach, wystarczy przesłać informację o chęci uczestnictwa na adres mailowy konsultacje.kolej_miedzychod@bbf.pl do 1 października 2021 (piątek).

Link do telekonferencji zostanie przesłany osobom w dniu 1 października (piątek) wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi projektu.

Celem spotkania informacyjnego jest zebranie opinii, uwag oraz sugestii od mieszkańców dotyczących proponowanego trasowania połączenia kolejowego nr 360 na odcinku Gostyń – Kąkolewo.

 

 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-09-16 13:55:37
0 Koszyk