Prezent ze Starówki

Dodano 2021-12-14 08:31:48 Prezenty na święta to nieodłączny element gwiazdkowej tradycji. Nie wiesz co podarować bliskim? Boisz się, że paczka nie dojdzie przed świętami? Przyjdź na Starówkę! Znajdziesz tu mnóstwo oryginalnych produktów, a wszystkie dostępne "od ręki".

Handlowcy z leszczyńskiej starówki chętnie podpowiadają, doradzają. Produkty można obejrzeć, dotknąć ich, przymierzyć - to niewątpliwa przewaga nad zakupami w sieci. Zamiast odświeżać stronę i denerwować się, że wybrany towar zaraz zniknie, przyjdź na Starówkę. Daj się zaskoczyć bogactwem asortymentu i przemiłą atmosferą.

Brakuje czasu, by przejrzeć tę bogatą ofertę? Nie ma sprawy! O dowolnej porze i w dowolnym miejscu wejdź na instagramowe profile Stacji Biznes i Rewitalizacji Leszna, gdzie przedsiębiorcy i twórcy z leszczyńskiej starówki prezentują swoje towary, inspirują i podpowiadają, czym obdarować najbliższych na święta.

To kolejna odsłona kampanii „zaPREZENTuj się NA MIEŚCIE”. Tym razem akcja prowadzona jest wyłącznie na Instagramie. Polecamy profile Stacja Biznes i Rewitalizacja_Leszna - znajdziecie tam pomysły na wyjątkowe prezenty dla bliskim w każdym wieku i w zróżnicowanych cenach.