Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 06 listopada 2020

Porady prawne wyłącznie zdalnie

Kobieta pracuje na komputerze

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa, a co za tym idzie, z coraz trudniejszą sytuacją epidemiologiczną w całym kraju, działając na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 1758 ze zm.) informujemy, że od dnia 9 listopada 2020 r. punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, funkcjonujące na terenie Miasta Leszna, działać będą zdalnie.

Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywać się będzie przy pomocy środków porozumiewania się na odległość.

W tym celu należy wysłać wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej, na adres wmackowiak@leszno.pl. Wzór formularza znajduje się poniżej w plikach do pobrania.

Po wysłaniu wniosku należy oczekiwać na wyznaczenie terminu porady za pośrednictwem e-maila zwrotnego.

Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej proszone są o przygotowanie stosownego zapytania (z uwzględnieniem przedstawienia stanu faktycznego) w formie e-mail.

Świadczenie pomocy prawnej w sposób zdalny odbywać się będzie do odwołania, zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk