Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 11 kwietnia 2018

Podczas targów Dom i Ogród ogłoszono Lidera Rewitalizacji 2017

Zdjęcie, Podczas targów Dom i Ogród ogłoszono Lidera Rewitalizacji 2017

Wiosna to czas zmian. Ogród i remonty, to temat, który ma oddane grono wielbicieli, dlatego z myślą o nich organizowane są targi Dom i Ogród. To miejsce pomysłów i inspiracji dla każdego, kto planuje zmienić swoje cztery kąty.

W sobotę i niedzielę odbyła się 12. edycja tej imprezy, zorganizowanej przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Lesznie przy wsparciu miasta Leszna. Swoje wyroby zaprezentowało około 100 wystawców. Na stoiskach pokazano ofertę z aranżacją i wyposażeniem wnętrz, meblami do ogrodu czy kotłami grzewczymi i kolektorami słonecznymi.

Targi Dom i Ogród otworzyło ogłoszenie tytułu Lidera Rewitalizacji 2017. W tym roku tytuł został wręczony po raz piąty i otrzymała go nieruchomość przy Brackiej 14. Jej właściciel, Marcin Świdziński, z pietyzmem odremontował tę kamienicę. W jego imieniu pamiątkową tabliczkę z rąk Adama Mytycha – pierwszego zastępcy prezydenta miasta Leszna – odebrała Violetta Adamska.

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji konkursu tytuł Lidera Rewitalizacji 2013 został przyznany hotelowi i restauracji Wieniawa na leszczyńskim Rynku, w drugiej zwyciężył obiekt Apartamenty Leszno znajdujący się w budynku dawnej piekarni Biegajski przy ulicy Niepodległości 5, trzeci tytuł został przyznany kompleksowi na Antoninach, w skład którego wchodzi hotel i restauracja „Antonińska”, pensjonat dla osób starszych oraz zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy „Niezapominajka”. W ub. roku zwycięskim projektem została kompleks „Arkadia” przy ul. Królowej Jadwigi 30.

 

Autor: ds

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-04-11 08:42:01
0 Koszyk