Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 03 czerwca 2019

Nowy budynek Inkubatora Przedsiębiorczości (zdjęcia)

Zdjęcie, Nowy budynek Inkubatora Przedsiębiorczości (zdjęcia)

W piątek, 31 maja, oddano do użytku drugi budynek leszczyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. W nowym budynku znajdują się 33 biura, sala kreatywności, strefa coworingu oraz sala konferencyjna.

W sali kreatywności porzez dobór odpowiednich barw i nietuzinkowych form przestrzennych stworzone zostało innowacyjne środowisko, które pobudzi kreatywność i przyczyni się do powstawania nowych pomysłów. Sala może pełnić również funkcję sali konferencyjnej. Istnieje możliwość połączenia sali z jadalnią. Powierzchnia: 36,36 m2.

Strefa coworkingu to miejsce, w którym możliwe jest wynajęcie miejsca do pracy na godziny. W kreatywnym otoczeniu znajduje się 12 stanowisk pracy z dostępem do Internetu. Jest to przestrzeń przyjazna, inspirującą i sprzyjającą nawiązywaniu nowych kontaktów. Powierzchnia: 24,47 m2.

Kolejna to sala konferencyjna "Australia" elegancka i jasna sala zlokalizowana na 1 piętrze budynku C, pomieści około 35 osób. Powierzchnia: 35 m2.

Inwestycja była możliwa dzięki pozyskaniu pieniędzy z Unii Europejskiej w wysokości 6 053 364,42  zł. Całkowita wartość projektu to 8 703 822,40 zł.

Warto dodać, że na dachu nowego obiektu zamontowano panele fotowoltaiczne. Pozyskana z nich energia powinna w całości zabezpieczyć potrzeby Leszczyńskiego Centrum Biznesu.

Foto: facebook 

 

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-06-05 09:16:31
0 Koszyk