Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 18 maja 2017

Nawiąż kontakty dzięki Business Mixer!

Zdjęcie, Nawiąż kontakty dzięki Business Mixer!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz nawiązać kontakty biznesowe, znaleźć klientów, dostawców lub inwestorów, to wydarzenie „INVEST-PARK” Business Mixer jest właśnie dla Ciebie.

Spotkanie odbędzie się 8 czerwca 2017 na Stadionie Wrocław. Organizatorem III edycji „INVEST-PARK” Business Mixer jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Wydarzenie skierowane jest zarówno do firm działających w strefie jak i poza nią. Uczestnicy biorąc udział w serii bezpośrednich spotkań, mogą zaprezentować swoją firmę i nawiązać kontakty biznesowe w bardzo krótkim czasie. Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach potwierdzają, że udało im się nawiązać kontakty, które zaowocowały stałą współpracą.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zgłosić swój udział  poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://invest-park.com.pl/business-mixer-formularz/.  Termin rejestracji upływa z dniem 1.06.2017r.

Więcej informacji można uzyskać za pośrednictwem maila: businesmixer@invest-park.com.pl lub telefonicznie: Izabela Małek – 723 188 441, Małgorzata Włochal – 887 886 611.

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2017-05-30 08:50:04
0 Koszyk