Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 17 listopada 2021

Najem lokalu do remontu

Wnętrze pokoju przy ul. Narutowicza

Urząd Miasta Leszna informuje, że od dnia 16 listopada do 6 grudnia 2021r. zainteresowane osoby mogą składać wnioski o wynajem lokalu mieszkalnego do remontu na koszt przyszłego najemcy.

Lokal przeznaczony do remontu znajduje się przy ul. Gabriela Narutowicza 58/5. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 79,34 m2, posiada 3 pokoje, przedpokój, kuchnię, łazienkę z wc, centralne ogrzewanie etażowe gazowe.
Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.  

Wnioski o wynajem lokalu do remontu mogą składać wyłącznie osoby:

  1. posiadające uprawnienia do wynajmu lokalu zamiennego,
  2. będące na wykazie, lub
  3. złożyły wniosek o wymianę lokalu mieszkalnego.

W przypadku złożenia kilku wniosków o remont danego lokalu, o wyborze decydować będzie termin złożenia kompletnego  wniosku, sytuacja finansowa wnioskodawcy oraz brak zaległości czynszowych w wynajmowanym dotychczas lokalu.

Szczegółowy zakres prac remontowych do wykonania w lokalu przez przyszłego najemcę, wraz z dokumentacją fotograficzną, dostępne będą w Biurze Gospodarki Lokalowej Urzędu Miasta Leszna, znajdującym się przy Alejach Jana Pawła II 21 oraz w Miejskim Zakładzie Budynków Komunalnych w Lesznie ul. Jana Dekana 10.

Wnioski o wynajem lokalu mieszkalnego do remontu na koszt przyszłego najemcy można składać w Biurze Gospodarki Lokalowej Urzędu Miasta Leszna, znajdującym się przy Alejach Jana Pawła II 21, pokój nr 3.

Osoby zainteresowane obejrzeniem lokalu przeznaczonego do remontu  proszone są o kontakt telefoniczny z sekretariatem Miejskiego Zakładu Budynków Komunalnych w Lesznie pod numerem tel. 65 526 86 30.

Opublikował: Paulina Janowicz kontakt: pjanowicz@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk