Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 30 sierpnia 2016

Na nowy rok szkolny

Kolorowe litery alfabetu

Wkrótce rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Przed pierwszym dzwonkiem, Prezydent Miasta Leszna kieruje do uczniów, ich rodziców i nauczycieli list.

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pedagodzy,

Kończy się piękny, pełen relaksu i odpoczynku czas wakacji. Za chwilę rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017. Wszyscy mamy oczekiwania i ambicje związane z tym faktem. Wierzymy, że dzięki ciężkiej i konsekwentnej pracy osiągniemy to, co sobie wymarzyliśmy. Bo przecież to od nas samych zależy w jaki sposób wykorzystamy każdą szansę.

Z całego serca życzę Wszystkim, by w sposób mądry i skuteczny wykorzystali nadchodzący czas. Wytrwale i konsekwentnie realizowali założony program i odnosili wiele sukcesów, którymi szczycić będą się leszczyńskie szkoły oraz całe miasto.

Uczniom przekazuję serdeczne pozdrowienia i życzenia samych sukcesów, wspartych entuzjazmem. Dyrektorom, Nauczycielom, Wychowawcom życzę spełnienia zawodowego i niezmiennej energii w czasie całego roku szkolnego. Rodzicom zaś, by ich dzieci dostarczały satysfakcji i radości z wyników osiąganych w nauce.

Wszystkiego najlepszego w roku szkolnym 2016/2017!

Łukasz Borowiak
Prezydent Miasta Leszna

 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2016-08-30 12:57:27
0 Koszyk