Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 11 lipca 2019

Modernizacji budynku przy Pl. Metziga 25

Zdjęcie, Modernizacji budynku przy Pl. Metziga 25

Na stronie UZP i BIP opublikowano przetarg na roboty budowlane dla zadania pn."Modernizacji budynku przy Pl. Metziga 25 z dostosowaniem na potrzeby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie”. Na realizację zadania Miasto Leszno uzyskało dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020.

Inwestycja uwzględnia rozbudowę i przebudowę istniejącego budynku dawnej szkoły przy Pl. Metziga 25 w Lesznie ze zmianą sposobu użytkowania na potrzeby Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz wyburzenie budynków kotłowni, gospodarczych, szatni i łazienek, sali gimnastycznej.

Zadanie inwestycyjne obejmuje zrealizowanie robót budowlanych wraz z infrastrukturą techniczną zgodnie z dokumentacją projektową, podłączenie do mediów, wykonanie utwardzeń, zagospodarowaniem terenów zieleni, wykonanie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz wyposażenie budynku w elementy trwale związane z budynkiem takie jak np.

  • regały, regały-szafy, szafy, stałe zabudowy pomieszczeń,
  • ekrany, zamontowane na stałe projektory podwieszane z ekranem, zamocowane zestawy interaktywne,
  • system zabudowy kuchennej, zabudowa zaplecza konferencyjnego, stałe wyposażenie szatni, sanitariatów, stała zabudowa kawiarni.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 02.08.2019 roku.

UWAGA !

Zmiana terminu składania ofert 5.08.2019 r. godz. 10.00

Link do przetargu: http://bip.leszno.pl/przetarg/5824/in-271-11-2019 

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-07-18 13:41:19
0 Koszyk