Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 28 grudnia 2020

Mocni razem

Plakat akcji

Codziennie kilku Mieszkańców Leszna oddaje osocze krwi, aby pomóc innym w powrocie do zdrowia. Bezinteresowność i szlachetność tych osób zasługują na najwyższy szacunek, a postawa tych, którzy dzielą się bezcennym darem, jakim jest krew i osocze krwi, stanowi wzór godny naśladowania. Prezydent Miasta Leszna postanowił symbolicznie podziękować ofiarodawcom.

Mam świadomość, że Państwa decyzja o oddaniu osocza krwi podyktowana była dobrym sercem, i że nie oczekują Państwo niczego w zamian, jednak jako Prezydent Miasta chciałbym choć w symboliczny sposób odwdzięczyć się za ten wyjątkowy gest – pisze w liście do ofiarodawców Prezydent Łukasz Borowiak. – Jak tylko będzie to możliwe, chciałbym przekazać Państwu Voucher, dzięki któremu będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z oferty kulturalnej i sportowej Miasta Leszna. Pozwólcie Państwo pomóc nam zadbać o Wasze ofiarne serca.

Listy, zawierające taką deklarację, trafiają do Leszczynianek i Leszczynian oddających osocze krwi już od 24 grudnia br. zaraz po zabiegu krwiodawstwa. Vouchery przygotowane będą także dla wszystkich, którzy podzielili się osoczem jeszcze przed dniem rozpoczęcia akcji.

Jak tylko imprezy sportowe i kulturalne wrócą do naszego życia, Urząd Miasta Leszna i jego jednostki, przygotują specjalny pakiet, z którego skorzystać będą mogli wszyscy, którzy oddali osocze krwi. Dbajmy o siebie wzajemnie i troszczmy się o siebie.

#MocniRazem

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-12-28 14:39:21
0 Koszyk