Graficzny nagłówek podstrony

Kalendarz

20 maja 2022

ULDL Ultralight Days Leszno 2021

ULDL Ultralight Days Leszno 2021

Szanowni Państwo Podjęliśmy trudną decyzję o zmianie daty Ultralight Days Leszno (ULDL) z planowanego terminu 3-4 września 2021 na maj 2022 roku. Nowa, przyszłoroczna data ULDL zostanie potwierdzona wkrótce. Przepraszamy za niedogodności! ULDL to pierwsza impreza lotnicza w Polsce poświęcona wyłącznie konstrukcjom ultralekkim, na której w jednym miejscu i w jednym czasie spotkają się kupujący ze sprzedającymi.

17 stycznia 2022

Symbolizm w sztuce polskiej. Opowieść o tożsamości narodowej - wykład w Galerii MBWA

Symbolizm w sztuce polskiej. Opowieść o tożsamości narodowej - wykład w Galerii MBWA

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie zaprasza na wykład. Symbolizm w sztuce polskiej. Opowieść o tożsamości narodowej. 17 stycznia 2022 r., godz.11.00 /poniedziałek/ Galeria MBWA, Leszno, ul. Leszczyńskich 5 Prowadzenie: Aleksandra Pruska – historyk sztuki Wstęp wolny!

18 grudnia 2021

Mały Książę - spektakl w Teatrze Miejski w Lesznie

Mały Książę - spektakl w Teatrze Miejski w Lesznie

Urocza, pełna poezji baśń o maleńkim przybyszu z niewielkiej planety, który swobodnie przekracza granice między realnością a sferą niezwykłości.

13 grudnia 2021

Sztuka szczęścia, czyli kilka słów o kiczu w plastyce - wykład w Galerii MBWA

Sztuka szczęścia, czyli kilka słów o kiczu w plastyce - wykład w Galerii MBWA

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych w Lesznie zaprasza na wykład Sztuka szczęścia, czyli kilka słów o kiczu w plastyce. 13 grudnia 2021 r., godz.11.00 /poniedziałek/ Galeria MBWA, Leszno, ul. Leszczyńskich 5 Prowadzenie: Aleksandra Pruska – historyk sztuki Wstęp wolny!

10 grudnia 2021

Mój Boski Rozwód - spektakl w Teatrze Miejskim w Lesznie

Plaka

Geraldine Aron MÓJ BOSKI ROZWÓD reżyseria Zbigniew Rybka w roli Angeli występuje Cecylia Caban.

09 grudnia 2021

Ptaki i ludzie - promocja książki

Ptaki i ludzie - promocja książki

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie serdecznie zaprasza na promocję najnowszej książki Stanisława Kuźniaka i Grzegorza Lorka pt. "Ptaki i ludzie". Spotkanie odbędzie się 9 grudnia 2021 r., o godz. 17:00 w Bibliotece Ratuszowej. z przedmowy prof. dr hab. Andrzej Dyrcz, czołowy polski ornitolog

08 grudnia 2021

Bezpłatne szkolenie "Jak dotrzeć do klientów w okolicy?"

Bezpłatne szkolenie

Cały czas zastanawiasz się, jak dotrzeć do nowych klientów, którzy mogliby być zainteresowani Twoją ofertą? Często okazuje się, że sprzedajemy nasze produkty osobom z różnych lokalizacji, a trudno nam dotrzeć do tych znajdujących się najbliżej nas. Można to łatwo zmienić zakładając bezpłatną wizytówkę Google. Ekspertka Google, Karolina Maj, opowie m.in. o tym, jak skutecznie założyć wizytówkę, a także jakie korzyści wynikają z jej prowadzenia.

07 grudnia 2021

Komisja Budżetowo-Finansowa

Komisja Budżetowo-Finansowa

Informujemy, że posiedzenie Komisji Budżetowo-Finansowej Rady Miejskiej Leszna VIII kadencji odbędzie się w 7 grudnia 2021 roku (wtorek) godz. 16.00 sali sesyjnej Urzędu Miasta Leszna, ul. Kazimierza Karasia 15 z zachowaniem reżimu sanitarnego.

07 grudnia 2021

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Sala sesyjna

Informujemy, że posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej Leszna VIII kadencji odbędzie się w 7 grudnia 2021 roku (wtorek) godz. 15.00 sali sesyjnej Urzędu Miasta Leszna, ul. Kazimierza Karasia 15 z zachowaniem reżimu sanitarnego.

0 Koszyk