Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 31 stycznia 2019

Jest nowy skarbnik

Zdjęcie, Jest nowy skarbnik

W czasie V sesji Rady Miejskiej Leszna, w dniu 31 stycznia 2019r., radni przyjęli uchwałę o odwołaniu dotychczasowego skarbnika Miasta Leszna i powołaniu nowego. Dotychczasowy skarbnik, pani Barbara Krawiec, przechodzi na emeryturę, a zastąpi ją pani Grażyna Hałupka.

Pani Barbara Krawiec odchodzi na emeryturę po 40 latach pracy. Zawsze związana była z samorządem, czy to jako pracownik urzędu, czy jako radna. Pracując w Urzędzie Miasta Leszna miała okazję współpracować z trzema prezydentami miasta: Szczuckim, Malepszym i Borowiakiem. Dwaj ostatni podziękowali jej w czasie sesji za profesjonalizm i wieloletnią dbałość o finanse miasta.

Nowy Skarbnik Miasta Leszna, pani Grażyna Hałupka, w Urzędzie Miasta Leszna pracuje od 1 marca 2008 roku, nieprzerwanie na stanowisku naczelnika wydziału finansowo-księgowego i głównego księgowego. Wcześniej pracowała jako główna księgowa w Terenowym Komitecie Ochrony Praw Dziecka, jako księgowa w Krajowym Biurze Wyborczym i w Urzędzie Wojewódzkim w Lesznie.

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-02-06 09:24:06
0 Koszyk