Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 13 września 2021

I Piknik dla Przedsiębiorców za nami!

Zdjęcie, I Piknik dla Przedsiębiorców za nami!

Dbamy o to, aby leszczyńscy przedsiębiorcy poznawali się, nawiązywali współpracę i utrzymywali relacje. Dlatego też, zorganizowaliśmy I PIKNIK DLA PRZEDSIĘBIORCÓW w Strefie Inwestycyjnej I.D.E.A. na terenie firmy ENSINGER POLSKA.

To pierwsze spotkanie w formie pikniku na terenie gospodarczej wizytówki naszego miasta – Strefy Inwestycyjnej I.D.E.A. Nieprzypadkowo również spotkaliśmy się na terenie firmy ENSINGER – pierwszego inwestora w Strefie Inwestycyjnej I.D.E.A., lidera w produkcji i sprzedaży półwyrobów z tworzyw sztucznych w Polsce.

Podczas pikniku przedsiębiorcy mogli zapoznać się również z ofertą lokalnych instytucji otoczenia biznesu takich jak: Leszczyńskie Centrum Biznesu, Powiatowy Urząd Pracy, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza – Pełnomocnik w Lesznie, Ochotniczy Hufiec Pracy w Lesznie, Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Gostyniu, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK”.

Swobodna i miła atmosfera zdecydowanie sprzyjała nawiązaniu kontaktów między przedsiębiorcami. Raz jeszcze dziękujemy za przychylność i gościnność Panu Cezaremu Michalczykowi, Prezesowi firmy ENISNGER POLSKA, a wszystkim obecnym za udział w wydarzeniu.

Mamy nadzieję, że piknik, wpisze się na stałe w naszym kalendarzu i uda nam się spotkać na terenie kolejnych, leszczyńskich firm. Przedsiębiorców zainteresowanych  współpracą zapraszamy do kontaktu z nami – Izabela Wojciechowska i Aleksandra Michalska (Referat Rozwoju Gospodarczego w Wydziale Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Leszna, tel. 65 529 54 02, e-mail: biznes@leszno.pl).

 

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-09-13 14:08:47
0 Koszyk