Biura do wynajęcia za pół ceny!

Dodano 2020-10-16 11:45:22 Inkubator Przedsiębiorczości oferuje szeroki wachlarz usług dla firm. W związku z wyzwaniami, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy oraz bieżącą sytuacją spowodowaną pandemią koronawirusa oferujemy dodatkowy 50% rabat na wynajem powierzchni biurowych.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że teren przy ulicy Geodetów w Lesznie stanie się biznesową dzielnicą naszego miasta. To właśnie tutaj 8 lat temu powstał Inkubator Przedsiębiorczości, którego głównym celem jest wspieranie przedsiębiorców na drodze do rozwijania ich pomysłów.

Poznaj 5 powodów, dla których warto wynająć biuro w Inkubatorze Przedsiębiorczości:
 

 1. ATRAKCYJNE CENY
  Inkubator Przedsiębiorczości powstał po to, aby wspierać przedsiębiorców. Ceny za wynajem powierzchni są niezwykle atrakcyjne. Młode firmy mogą liczyć u nas na 75% zniżki w czynszu, więc koszty wynajmu zaczynają się od 5 zł za metr kwadratowy. A teraz proponujemy dodatkową promocję - trzy miesiące wynajmu za pół ceny. Jeśli złożysz wniosek o przyjęcie do Inkubatora Przedsiębiorczości do 28 października, otrzymasz dodatkowe 50% rabatu w czynszu za miesiące listopad – styczeń.
 2.  WYGODNE I NOWOCZESNE BIURA
  Budynek Inkubatora został zaprojektowany w taki sposób, aby przystosować oferowane powierzchnie do wymogów klientów. W budynku wynająć można biura w różniej wielkości, w różnych układach. Aktualnie do wynajęcia oferujemy biura o powierzchni od 11 – 44 m².  Pomieszczenia w Inkubatorze są klimatyzowane, umeblowane (opcjonalnie), z dostępem do linii telefonicznej, internetu, funkcjonalne i dobrze oświetlone. Dodatkowo, budynek dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi i salami spotkań. To doskonałe miejsca na szkolenia pracowników i prowadzenie negocjacji z Klientami. Naszym lokatorom oferujemy ich wynajem na specjalnych warunkach.
 3. ATMOSFERA PRACY
  W budynku Inkubatora nie zabrakło miejsc do rekreacji i wypoczynku. Nasi najemcy szczególnie cenią sobie Salę Kreatywności, miejsce sprzyjające relaksowi, odprężeniu i regeneracji umysłu. Pomaga ono również w integracji, a odbywające się tam rozmowy zacieśniają więzi i skutkują współpracą nawiązywaną między firmami. Na pozytywną energię Inkubatora wpływa też fakt, że dbamy o środowisko naturalne.
 4.  KOMFORT
  Bardzo ważnym elementem infrastruktury jest duży, bezpłatny parking, na którym zawsze znajdzie się wolne miejsce. Niewątpliwym ułatwieniem dla naszych najemców jest recepcja, gdzie można zostawić przesyłkę dla firmy kurierskiej, odebrać korespondencję, czy skorzystać z usług ksero. W inkubatorze nie będziesz też głodny, funkcjonujący tu od lat Bar Frezja, oferuje smaczne, domowe i niedrogie posiłki. Warto podkreślić, że obiekt jest chroniony, dostępny dla najemców całą dobę, a także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i pozbawiony barier architektonicznych. 
 5. ROZWÓJ TWOJEGO BIZNESU
  Nasi klienci mogą korzystać z szerokiej oferty od przygotowania biznesplanu, poprzez szkolenia, i usługi doradcze skrojone na miarę naszych klientów. W inkubatorze uda się pokonać bariery związane z pozyskiwaniem środków unijnych, wdrażaniem innowacji i nowych technologii, ochroną własności intelektualnej czy eksportem. Pomagamy w zakresie marketingu, ochrony środowiska, prawa i podatków.

To wszystko sprawia, że wynajem w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lesznie jest gwarancją wygody i zadowolenia przedsiębiorców oraz prestiżu firmy. Potwierdzeniem tego są nasi klienci, którzy stawiając swoje pierwsze kroki biznesowe w naszym Inkubatorze, dziś rozbudowali swoją działalność na tyle, że są nagradzani w konkursach branżowych, a co ważniejsze osiągają kolejne cele biznesowe. Poznaj nas bliżej i sukcesy naszych klientów oglądając krótki film.

Znalezienie idealnego biura wcale nie musi być ogromnym wyzwaniem! Skorzystaj z promocji!
3 miesiące – 50% dodatkowej zniżki w czynszu!
 
Zadzwoń: 65 32 22 104