Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 10 września 2020

Bądźmy dokładni i staranni

Otwarty laptop z odhaczonym na zielono okienkiem

Aż 25% z głosów oddanych do tej pory na Budżet Obywatelski jest nieprawidłowych. Prosimy o staranne i dokładne wypełnianie kart do głosowania.

Głosowanie na budżet obywatelski 2021 trwa do 23 września 2020r. Odbywa się wyłącznie przez Internet na stroniehttps://leszno.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski.

Każdy mieszkaniec Leszna może oddać maksymalnie dwa głosy: jeden na projekt duży i jeden na projekt mały.

Podczas głosowania prosimy o skrupulatne i dokładne wypełnianie formularza. Obserwujemy, że wiele głosów jest nieprawidłowych z powodu tzw. literówek, braku polskich znaków, stosowania zdrobnień imion, niepotrzebnych spacji i innych drobnych nieścisłości. Przygotowaliśmy "ściągę" z prawidłowego wypełniania formularza, która zwraca też uwagę, jak unikać najczęściej popełnianych błędów. Zamieszczamy ją poniżej, w plikach do pobrania.

Oczywiście w przypadku nieprawidłowo wypełnionego formularza głosujący widzi komunikat, że jego głos jest nieprawidłowy i nie będzie zaliczony. Osoba taka może ponownie przystąpić do wypełnienia formularza.

Jeśli mają Państwo pytania czy uwagi, zachęcamy do kontaktu z pracownikiem naszego urzędu pod numerem 65 529 81 33 (od godz. 8 do 15) lub mailowo na adres budzetobywatelski@leszno.pl.   

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-09-10 14:04:35
0 Koszyk