Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 06 października 2019

Zamknięta południowa nitka Al. Jana Pawła II

Zdjęcie, Zamknięta południowa nitka Al. Jana Pawła II

Urząd Miasta Leszna, Wydział Inwestycji informuje, że w dniu 06.10.2019r. w godzinach od 6.00 do 20.00 zamknięta dla ruchu zostanie południowa jezdnia Al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ulicami ks. T. Korcza i gen. J. Dąbrowskiego w Lesznie do Al. Konstytucji 3 Maja. Zalecany objazd dla ruchu tranzytowego wyznaczony jest przez drogę S5.

Kolejny etap przebudowy drogi krajowej nr 12 w granicach miasta Leszna związany jest z wykonaniem warstwy ścieralnej na południowej jezdni Al. Jana Pawła II (po stronie Szkoły Podstawowej nr 7) na odcinku od ul. gen. J. Dąbrowskiego do Al. Konstytucji 3 Maja.

W związku z powyższych będzie obowiązywała następująca organizacja ruchu:

  •  ruch w kierunku wiaduktu będzie odbywał się bez przeszkód,

  • ruch w stronę Hali „Trapez” będzie niemożliwy. Dla ruch tranzytowego zalecany objazd zgodnie z wprowadzonym w kwietniu br. oznakowaniem drogowym związanym z przebudową drogi krajowej nr 12 w granicach miasta Leszna, który został wyznaczony następująco: Lasocice (DK12) – węzęł „Leszno Zachód” – droga ekspresowa nr 5 – węzeł „Leszno Południe” – węzeł „Dąbcze” – Leszno (Al. Konstytucji 3 Maja, ul. Estkowskiego) – DK12 kier. Kalisz,

  • dla ruchu lokalnego nie będzie możliwości wjazdu z Al. Jana Pawła w ul. Grunwaldzką (odcinek DK12 – ul. 17 Stycznia),

  • pojazdy jadące ul. Grunwaldzką (od strony ul.  Niepodległości) będą mogły skręcić tylko w prawo.

Ponadto w dniu 07.10.2019r. w godzinach od 7:00 do 10:00 zamknięty dla ruchu zostanie zjazd i wyjazd do C.H. Manhattan z Al. Jana Pawła II. W tym samym dniu w godzinach od 10:00 do 14:00 na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Grunwaldzką możliwa będzie jedynie jazda na wprost (DK12).

Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-10-04 13:16:12
0 Koszyk