Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 12 września 2019

Od 16.09 zmiana organizacji ruchu na ul. Osieckiej

Zdjęcie, Od 16.09 zmiana organizacji ruchu na ul. Osieckiej

Urząd Miasta Leszna, Wydział Inwestycji informuje o wprowadzenia w dniu 16 września (poniedziałek) zmiany organizacji ruchu związanej z modernizacją ul. Osieckiej w Lesznie (DW432).

W kolejnym etapie inwestycji otwarty dla ruchu w obu kierunkach zostanie odcinek ul. Osieckiej od Ronda Grzybowo do skrzyżowania ul. ks. Jerzego Popiełuszki i dalej do Ronda Antoniny.

Dalszy odcinek ul. Osieckiej będzie stanowił wyłącznie drogę dojazdową do stacji paliw i hotelu. Odcinek ten będzie drogą bez przejazdu. Prace drogowe rozpoczną się na odcinku od wjazdu na stację paliw do przejazdu kolejowego. Dodatkowo będzie obowiązywał zakaz ruchu pieszych i rowerzystów w rejonie przejazdu kolejowego.

Pozostałe kwestie pozostają bez zmian:

  • objazd drogi wojewódzkiej 432 Leszno-Śrem, tj. na trasie Leszno – Lipno -Osieczna, Osieczna – Łoniewo – Dobramyśl – Kąkolewo - Leszno.
  • dojazd do osiedla Grzybowo będzie odbywać się przez ul. Kąkolewską (DK12)
  • dojazd do cmentarza komunalnego dla pojazdów o masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony możliwy będzie przez ul. Gronowską i ul. Sadową,
  • dojazd do cmentarza komunalnego z wykorzystanie roweru zalecany jest przy korzystaniu z ul. Antonińskiej i osiedla Gronowo.
Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-09-18 09:32:42
0 Koszyk