Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 06 maja 2019

Zamknięty przejazd kolejowy na ul. 1 Maja

Zdjęcie, Zamknięty przejazd kolejowy na ul. 1 Maja

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „Dromo” Sp. z o.o., informuje, że w dniach 09-11.05.2019r. zamknięty będzie przejazd kolejowo-drogowy w ulicy 1 Maja w Lesznie (DW 323). Objazd zostanie wyznaczony przez węzeł Dąbcze.

Jak informuje wykonawca robót, ze względu na technologię prowadzonych robót wymagane jest całkowite zamknięcie przejazdu kolejowego dla ruchu pojazdów. Objazd zostanie poprowadzony drogą wojewódzką 323 (ul. Leśną i Okrężną), następnie Al. Konstytucji 3 Maja przez węzeł „Dąbcze” do drogi wojewódzkiej 323 w kierunku Góry.

Ponadto Miejski Zakład Komunikacji w Lesznie informuje, że autobusy linii nr 4 i 8 będą korzystały z objazdu ulicami: Ruszczyńskiego, Henrykowską do 1 Maja.

Zmiana organizacji ruchu ma związek z inwestycją pn.: „Przebudowa układów torowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na linii kolejowej E 59, odcinek granica województwa dolnośląskiego – Leszno” w ramach projektu „Prace na linii kolejowej E 59 na odcinku Wrocław – Poznań, Etap IV, odcinek granica województwa dolnośląskiego – Czempiń” realizowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach unijnego instrumentu finansowego CEF.

Za utrudnienia w ruchu drogowym i mogące wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów przepraszamy.

Opracowanie graficzne: Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg

Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-05-08 11:03:57
0 Koszyk