Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 10 maja 2019

Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Henrykowskiej

Zdjęcie, Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Henrykowskiej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „Dromo” Sp. z o.o., informuje, że od dnia 13.05 (godz. 8:00) do 15.05.2019r. (godz. 8:00) zamknięty będzie przejazd kolejowo-drogowy w ulicy Henrykowskiej w Lesznie. Objazd zostanie wyznaczony przez ul. Ruszczyńskiego.

Jak informuje wykonawca robót, ze względu na technologię prowadzonych robót wymagane jest całkowite zamknięcie przejazdu kolejowego dla ruchu pojazdów. Objazd zostanie wyznaczony następująco: ul. 1 Maja – ul. A.Ruszczyńskiego – Rondo R.Dmowskiego – ul. Rzemieślnicza – Rondo Zaborowo – ul. Henrykowska.

Ponadto Miejski Zakład Komunikacji informuje, że autobus linii nr 2 będzie korzystał z objazdu ulicami: 1 Maja, Ruszczyńskiego, Henrykowską, Dożynkową do ulicy Lipowej w kierunku Strzyżewic, natomiast w kierunku Rejtana ulicami Lipową, Bema do Leśnej. W tym terminie zawiesza się odjazdy autobusu linii nr 2 z przystanków 1 Maja szkoła w obu kierunkach, Lipowa market oraz Leśna zajezdnia w kierunku Rejtana.

Zmiana organizacji ruchu ma związek z inwestycją pn.: „Przebudowa układów torowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na linii kolejowej E 59, odcinek granica województwa dolnośląskiego – Leszno” w ramach projektu „Prace na linii kolejowej E 59 na odcinku Wrocław – Poznań, Etap IV, odcinek granica województwa dolnośląskiego – Czempiń” realizowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach unijnego instrumentu finansowego CEF.

Za utrudnienia w ruchu drogowym i mogące wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów przepraszamy.

Opracowanie graficzne: Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg

Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-05-10 15:07:04
0 Koszyk