Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 01 października 2021

Wernisaż Izabeli Wolskiej pt. "FLORA"

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej ART 9 w Lesznie; Szkoła Podstawowa nr 9; ul. St. Szczepanowskiego 14; Leszno (Zatorze)
Data rozpoczęcia: 2021-10-01 18:00
Data zakończenia: 2021-10-01 19:30
Organizator: Stowarzyszenie Sztuka Dla Wszystkich w Lesznie

Zdjęcie, Wernisaż Izabeli Wolskiej pt.

Stowarzyszenie Sztuka Dla Wszystkich w Lesznie serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy autorstwa Izabeli Wolskiej pt. "Flora". Izabela Wolska - w rzeczywistości Izabela Gwiazdowska. Urodzona w 1982 roku w Szczecinie. Studiowała w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Dyplom z wypukłodruku obroniła u prof Andrzeja Załeckiego w 2006 roku. Od 2005 roku związana jest z Międzynarodowymi Spotkaniami Artystów w Marianowie (organizowanymi przez prof. Andrzeja Tomczaka).

Od ukończenia studiów prowadzi indywidualną praktykę artystyczną – malarską, rysunkową, graficzną. Eksperymentuje z techniką, formą, linią, często aranżuje obrazy na płótnach lub płytach z mniejszych prac malowanych i rysowanych na papierze. Interesuje się psychologią tworzenia oraz niestandardowymi metodami nauki rysunku i malarstwa.

Od 2019 roku jest członkiem ZPAP.

Jest to już kolejna wystawa zorganizowana przez Stowarzyszenie w ramach projektu "Sztuka dla wszystkich"
Wernisaż wystawy odbędzie się 1 października 2021r. o godzinie 18:00 w Galerii Sztuki Współczesnej ART 9 w Lesznie. Galeria mieści się w Szkole Podstawowej nr 9 na leszczyńskim Zatorzu przy ulicy Stanisława Szczepanowskiego 14.
W trakcie wernisażu program artystyczny.
Serdecznie zapraszamy.

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk