Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 10 czerwca 2018

Zamknięta ul. Św. Franciszka z Asyżu

Zdjęcie, Zamknięta ul. Św. Franciszka z Asyżu

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że w związku z pracami remontowymi nawierzchni jezdni w dniach 8-10 czerwca 2018 roku zamknięta dla ruchu zostanie ulica Św. Franciszka z Asyżu w Lesznie

Zadanie zostanie podzielone na dwa etapy:

  • Etap I – w dniach od 8.06 (od godz. 07.00) do 9.06 (piątek-sobota) prace drogowe polegać będą na frezowaniu warstwy ścieralnej istniejącej nawierzchni. Dopuszczony będzie jedynie dojazd pojazdów na teren posesji.
  • Etap II – w dniu 10 czerwca (niedziela) prace drogowe będą polegać na ułożeniu nowej warstwy ścieralnej na całym odcinku ulicy Św. Franciszka z Asyżu. Zakaz ruchu będzie obowiązywał wszystkie pojazdy z wyjątkiem pojazdów obsługi remontu drogi.

W związku z powyższym inwestycja obejmuje odcinek drogi od ul. Święciechowskiej do ul. Okrzei. Objazd dla ruchu kołowego zostanie poprowadzony ulicami: Święciechowska – Kilińskiego - Spółdzielcza. Ruch pieszy pozostanie bez zmian.

Wykonawcą II etapu prac jest firma Moto-Engil Central Europe S.A., która wykona prace w ramach rekompensaty za korzystanie z dróg miejskich służących transportowi materiałów na budowę drogi ekspresowej S5.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-06-12 09:32:53
0 Koszyk