Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 18 sierpnia 2020

Solid MTB Maraton Leszno – utrudnienia w ruchu

Zdjęcie, Solid MTB Maraton Leszno – utrudnienia w ruchu

W niedzielę 23 sierpnia obędzie się szósta edycja wyścigu kolarskiego MTB w ramach cyklu SOLID MTB Maraton. Leszno ugości kilkuset kolarzy z całej Wielkopolski oraz ościennych województw. W związku z organizacją tego dnia maratonu MTB, organizatorzy pragną poinformować Państwa o utrudnieniach w ruchu w godzinach 11.00-15.00

Wyścig kolarski startuje przy Szkole Podstawowej nr 5 w Gronowie, ul. Łowiecka. Start wyścigu godz. 11.00 / Zakończenie godz. 15.00.

Trasa wyścigu poprowadzona będzie głównie drogami leśnymi i polami. Główną areną zmagań pasjonatów kolarstwa będzie las pomiędzy Grzybowem a Osieczną. Przeprowadzenie zawodów wymaga jednak wykorzystania kilku fragmentów dróg asfaltowych.

W związku z w powyższym wystąpią następujące utrudnienia w ruchu:

  • w godzinach 11.00 – 15.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Myśliwska od ul. Łowieckiej w kierunku Gronówka,
  • nie będzie możliwy dojazd z Gronówka do Leszna w godz. 11.00 – 15.00 (sugerujemy dojazd do Leszna przez Lipno),
  • w godzinach 11.00 – 15.00 zamknięty dla ruchu będzie fragment drogi wojewódzkiej 432 na odcinku Osieczna – Leszno (parking przy cmentarzu na ul. Osieckiej). Zalecany objazd przez Kąkolewo i Łoniewo.

Trasa będzie zabezpieczona przez Policję, Straż Miejską i Ochotniczą Straż Pożarną. Organizatorzy przepraszają za zaistniałe utrudnienia i liczą na Państwa wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy SOLID MTB Maraton

Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-08-18 10:01:16
0 Koszyk