Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 20 maja 2019

Przebudowa ul. Lipowej (Etap 2)

Zdjęcie, Przebudowa ul. Lipowej (Etap 2)

Urząd Miasta Leszna informuje, że od poniedziałku (20.05) rozpoczną się prace związane z drugim etapem przebudowy ul. Lipowej w Lesznie. Wyłączone z ruchu będzie skrzyżowanie ulic Dożynkowej z Lipową.

Utrudnienia w ruchu potrwają około 2 miesięcy, do czasu wybudowania w ww. lokalizacji skrzyżowania o ruchu okrężnym.

Nadto Miejski Zakład Komunikacji w Lesznie informuje, że autobusy linii nr 1, nr 2, nr 5 będą korzystały z objazdu ulicą Chociszewskiego do ulicy Obrońców Lwowa. Przystanek zastępczy dla przystanku Lipowa MPWiK został usytuowany przy ulicy Kanałowej - dotyczy linii nr 1 i nr 2. Przystanek zastępczy dla przystanku Lipowa market został usytuowany przy ulicy Obrońców Lwowa na wysokości marketu "Lidl" - dotyczy linii nr 1, nr 2, nr 5.

Wykonawcą robót związanych z realizacją zamówienia publicznego pn.: „Przebudowa ul. Lipowej w Lesznie – Etap II od ul. Dożynkowej do ul. Obrońców Lwowa” jest firma: Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o. ul. Bema 33 64-100 Leszno.

Za utrudnienia w ruchu drogowym, związane z tymczasową zmianą lokalizacji przystanków i ewentualne mogące wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów przepraszamy.

 

CZYTAJ TAKŻE: ZAKRES INWESTYCJI

Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-05-17 12:47:25
0 Koszyk