Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 06 września 2019

Od poniedziałku ul. Dąbrowskiego będzie nieprzejezdna

Zdjęcie, Od poniedziałku ul. Dąbrowskiego będzie nieprzejezdna

Urząd Miasta Leszna, Wydział Inwestycji informuje, że w nocy z niedzieli na poniedziałek rozpocznie się kolejny etap robót związanych z przebudową drogi krajowej nr 12 w Lesznie. Wjazd na Al. Jana Pawła II z ul. Dąbrowskiego będzie niemożliwy. Otwarty zostanie natomiast wjazd na tę drogę od strony ul. Korcza, ale tylko w prawo, w kierunku Trapezu.

W nocy z 8 na 9 września br. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II (DK12) z ul. gen. J. Dąbrowskiego i ks. T. Korcza w Lesznie. Apelujemy o szczególną ostrożność z uwagi na nadal wyłączoną sygnalizację świetlną na tym skrzyżowaniu. Prace drogowe zostaną przeniesione na północną nitkę drogi krajowej nr 12 na odcinku od ul. Bolesława Chrobrego do wysokości Szkoły Podstawowej nr 7. Utrudnienia w ruchu potrwają około 4 tygodni.

RUCH POJAZDÓW:

  • zamknięty dla ruchu w obu kierunkach będzie odcinek ul. gen. J. Dąbrowskiego do skrzyżowania ul. B. Westerplatte,
  • wlot północny: dojazd z ul. gen. J. Dąbrowskiego do Al. Jana Pawła II będzie możliwy:
    • dla jadących w kierunku wiaduktu przez Pl. J.A. Komeńskiego i ul. B. Chrobrego,
    • dla jadących w kierunku hali Trapez przez ul. Niepodległości i ul. Grunwaldzką,
  • wlot południowy: z ul. ks. T. Korcza ruch pojazdów będzie możliwy tylko w prawo, w kierunku hali Trapez. Dojazd do ul. gen. J. Dąbrowskiego będzie możliwy przez ul. Grunwaldzką. Dojazd do Wiaduktu im. gen. Grota-Roweckiego będzie możliwy przez ul. Lipową, Obrońców Lwowa i Norwida,
  • wlot wschodni: dojazd z Al. Jana Pawła II do ul. gen. J. Dąbrowskiego będzie możliwy przez Al. Jana Pawła II, ul. B. Chrobrego i Pl. J.A.Komeńskiego. Dojazd do ul. ks. T. Korcza będzie możliwy przez ul. Grunwaldzką i 17 Stycznia, lub ul. C.K.Norwida, Obrońców Lwowa, Starozamkową i 17 Stycznia,
  • wlot zachodni: dojazd z Al. Jana Pawła II w ul. gen. J. Dąbrowskiego będzie możliwy przez ul. Grunwaldzką i Niepodległości.

RUCH PIESZYCH:

Ruch pieszych będzie odbywał się z wykorzystaniem przejścia dla pieszych po północnej i wschodniej części skrzyżowania. Apelujemy o szczególną ostrożność z uwagi na wyłączoną sygnalizację świetlną na tym skrzyżowaniu.

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-09-06 14:35:25
0 Koszyk