Graficzny nagłówek podstrony
Utrudnienia w ruchu 20 marca 2019

Od czwartku objazd na DK12

Zdjęcie, Od czwartku objazd na DK12

W związku z przebudową ul. Kąkolewskiej w Lesznie i wprowadzenia ruchu jednokierunkowego informujemy, że od dnia od dnia 21.03.2019r. wprowadzony zostanie objazd drogi krajowej nr 12 relacji Leszno-Kalisz przez Nową Wieś i Kąkolewo.

Zadanie jest realizowane w ramach inwestycji pn.: „Przebudowa drogi krajowej nr 12 w granicach miasta Leszna”. Generalnym wykonawcą prac jest firma STRABAG Sp. z o.o.

ORGANIZACJA RUCHU:

Zmiana organizacji ruchu polegać na zamknięciu północnego pasa ruchu i wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od granicy administracyjnej miasta do Ronda Grzybowo. Na czas robót zamknięty zostanie wlot ul. Grzybowej na ul. Kąkolewską, ruchu lokalny mieszkańców będzie możliwy do i z ul. Osieckiej.

Objazd dla ruchu tranzytowego zostanie wprowadzone tablice objazdowe od Ronda Roszarnia w Lesznie przez Nową Wieś i Kąkolewo.

 

KOMUNIKACJA MIEJSKA:

Miejski Zakład Komunikacji informuje o zawieszeniu z dniem 21 marca br. do odwołania odjazdów autobusów z przystanku GRZYBOWA I w związku z zamknięciem dla ruchu odcinka ulicy Kąkolewskiej od ronda Grzybowo w kierunku granicy miasta. Autobusy linii nr 3, nr 5 od 1 kwietnia, nr 7, nr 10 będą korzystały z trasy zastępczej ulicami Osiecką – Grzybową – Żurawinową – Borową –Choinkową do Grzybowej i dalej do ulicy Osieckiej. Za utrudnienia i niedogodności przepraszamy.

 

 

Opublikował: Patryk Moryson kontakt: pmoryson@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-03-21 10:32:29
0 Koszyk