Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 28 listopada 2021

Koncert charytatywny #DlaMacieja

Miejscowość: Leszno
Miejsce: Kościół św. Krzyża
Data rozpoczęcia: 2021-11-28 16:00
Data zakończenia: 2021-11-28 17:00

Plakat wydarzenia

28 listopada w Kościele Świętego Krzyża o godz. 16.00 odbędzie się niezwykłe wydarzenie - koncert charytatywny dla Macieja Urbana.

W koncercie wystąpią takie znakomitości jak:

  • Basia Szelągiewicz – jedna z najbardziej rozpoznawalnych skrzypaczek, grających muzykę rozrywkową w naszym kraju. Od wielu lat towarzyszy największym gwiazdom w Polsce i zagranicą. Niepowtarzalny dźwięk jej skrzypiec rozbrzmiewał u takich gwiazd jak: Ray Wilson (ostatni wokalista legendarnej grupy Genesis), Stiltskin, Zbigniew Wodecki, Sylwia Grzeszczak, Małgorzata Ostrowska, Maciej Maleńczuk, Perfect. Brała udział w licznych produkcjach telewizyjnych, audycjach radiowych oraz nagraniach płytowych.
  • Michał Zator - najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. W swoim repertuarze posiada pozycje klasyczne, jak i własne inspirowane muzyką celtycką i literaturą fantasy. W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie, które otrzymał na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Spotkanie z muzycznym światem, o którym opowiada zaliczyć trzeba na pewno do przeżyć niezapomnianych.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Macieja Urbana – naszego kolegi, który od 5 lat pełni funkcję Miejskiego Konserwatora Zabytków w Lesznie. Maciej zmaga się z poważną chorobą i obecnie jedynym dla niego ratunkiem jest nowatorska terapia immunologiczna, która kosztuje ok. 400 000 zł. Maciej to wspaniały, mądry i życzliwy facet, super kolega, cudowny mąż i ojciec. To także świetny specjalista, który może jeszcze wiele dobrego zdziałać dla Leszna i jego Mieszkańców. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Liczymy jednak na dobre serca i datki od uczestników.

Zapraszamy serdecznie na ten wyjątkowy koncert! Więcej informacji znajdziesz na: https://www.leszno.pl/Pomoc__DlaMacieja.html 

 

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-11-15 11:57:51
0 Koszyk